Крим мій• 25 марта в 14:15
Порадьте, як пояснити чоловіку..
Ситуація така: планували купити мені машину, так як чоловік їздить на своїй на роботу, а я отримала права і буду возити дитину в садок. Якусь не супер дорогу, у хорошому стані. В результаті чоловік купив реального корча і тепер хоче його переробити 🤦♀️🤦♀️ звісно + хороша ціна, але це просто.. як мені йому пояснити, що треба відкласти і купити щось більш-менш, а не переробляти оце чудо ( крило міняти, там щось стукає, трохи іржі і т.д). І взагалі, чи варто його переробляти 🙇♀️
Сонячний зайчик• 25 марта в 15:17
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Яке відео в інсту?
Так про яке ’таке авто’ Ви пишете? Ви уважно прочитали, на що скаржиться автор? Там взагалі проблем практично немає, бо це все вирішується досить швидко і навть супермайстрів для цього шукати не треба - звичайне СТО
Сонячний зайчик• 25 марта в 15:18
Ответ дляКрим мій
Знаю
Про ручнік забула- не працює, і спідометр, здається, теж.
Заміна тросіка на ручніку не проблема теж
Помидорина• 25 марта в 15:18
Ответ дляКрим мій
Я розумію, але є відносно нормальний стан, а є відверто не дуже.. тому і така ціна хороша, що порадувало чоловіка
он что у вас дурачок, 2+2 не сложит?
ТаЕщеОптимистка• 25 марта в 15:19
Ответ дляСонячний зайчик
Так в любому корчі все можна виправити. Хто ж спорить)))
іронічна антитеза• 25 марта в 15:20
Ответ дляКрим мій
Знаю
Ну це все.
Цілий ручник не працює, все інше вже не має значеня.
Таке не ремонтується, тільки на звалку!😁
P.S. можна адресу звалки в лічку?
Крим мій
• 25 марта в 15:21
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Можна, питання в ціні, скільки ще вкласти треба
ТаЕщеОптимистка• 25 марта в 15:22
Ответ дляКрим мій
Я про це і пишу. Що краще купити зроблену ніж невідмо що. Машині майже 20 років(((
Сонячний зайчик• 25 марта в 15:22
Ответ дляКрим мій
В будь-яке б/у авто треба вкласти. І ходову перебрати бажано навіть у випадку, якщо хазяїн божиться, що вона ідеальна. Оце якраз про безпеку.
Ви не назвали жодної поломки, яка витягне багато грошей
іронічна антитеза• 25 марта в 15:23
Ответ дляКрим мій
Я так розумію ви вважаєте свого чоловіка глупим чи дурним?
Якщо він його купує, значить розуміє який обсяг роботи і вкладень його чекає?
Ви дійсно вважаєте що краще чоловіка розбераетеся в авто?
Крим мій
• 25 марта в 15:26
Ответ дляСонячний зайчик
Поломки, які побачила,- я написала. Решту знає чоловік. Якісь запчастини він вже купив, але ще не давав у ремонт. Він і не скаже мені більше мабуть, бо він вже купив її
іронічна антитеза• 25 марта в 15:27
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ніхто не робить якісний ремонт перед продажем авто, бо це втрачені гроши.
В ціну їх не закладеш!
Перекупи просто роблять косметичний ремонт і шукають лоха.
Якісний ремонт роблять тільки для себе.
В ціну їх не закладеш!
Якісний ремонт роблять тільки для себе.
Сонячний зайчик• 25 марта в 15:29
Ответ дляКрим мій
Так і чудово! Я реально не розумію, що Вам не подобається. Через рік-два продасте і купите іншу, кращу. І вже Ви будете приймати участь у виборі, бо матимете певний досвід. А поки слово чоловіка вирішальне, бо Ви ніц не шарите
Крим мій
• 25 марта в 15:29
Ответ дляіронічна антитеза
Я вважаю, що це було недоречно, і треба було купити щось краще. Бо оце вкладання тепер в цю машину буде дорожче. А потім закінчиться тим, що щоб доробити її- не вистачить грошей і буде: їде+- , то їдь.. а поломкам кінця-краю не буде.
Продавчиня кіз• 25 марта в 15:35
Ответ дляКрим мій
Тому що я знаю, що він не зробить з неї нічого набагато краще, це все ж корч. А такі наприклад речі, як тріщина на лобовому- він взагалі не вважає дефектом.. тобто зробить лише основне, щоб їхало більш-менш
Ну тогда если ребёнок в саду идите на работу и покупайте что хотите. Или Вам важно, шо скажут другие мамы ))) И вообще в чем проблема забрать машину у мужа, а он пусть на тарантайке ездит.
Продавчиня кіз• 25 марта в 15:36
Ответ дляКрим мій
Дитина ще не ходить, лише планую давати влітку
Как то жалко вашего мужа) а садик то в соседнем дворе наверное)))
ТаЕщеОптимистка• 25 марта в 15:38
Ответ дляіронічна антитеза
В ціну їх не закладеш!
Якісний ремонт роблять тільки для себе.
В ціну їх не закладеш!
Якісний ремонт роблять тільки для себе.
До чого тут перекупи? Люди продають свої доглянуті авто. В мене 2 ррки назад був мерс 2011. Повністю зроблений обслужений, продавала терміново і незаплановано бо сусід так само своє продавав 2020 за хорошу ціну. І таких варіантів повно
Сонячний зайчик• 25 марта в 15:46
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Та може для автора Ваш Мерс 2011 року теж корч
Суцільна зрада• 25 марта в 16:53
Ответ дляСонячний зайчик
А як на безпеку дитини впливає те, що машина не настільки нова і красива, як автору би хотілося?
Їй он тріщина на лобовому не подобається, пом´яте крило і іржа. Тріщина спокійно лишається, якщо це не прямо перед очима, крило і іржа не проблема взагалі.
Ви і я не знаємо в якому стані машина. Якщо це просто косметичні недоліки, то ніяк не впливає, то просто забаганки. А якщо щось інше, то хай би чоловік і їздив сам на тому кориті.
Сорока-ворона• 25 марта в 17:38
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А ви теж спец великий в марках?))
Знаєте, існують жінки, яких цікавлять автомобілі. При тому, цікавлять на стільки, що вони мають досвід в розбірці і збірці двигунів і МКПП. А ще мають досвід в збірці власного мотоцикла, в якому двигун збирався з нуля, з окремих запчастин. І для таких жінок не проблема самим продіагностувати автомобіль перед покупкою і оцінити його стан і що треба зробити.
А відповідь на ваше запитання: ні, я не спец великий в марках, але впевнена, що маю більший досвід в цьому питанні, ніж ви)
Сонячний зайчик• 25 марта в 17:52
Ответ дляСуцільна зрада
Ми судимо зі слів автора. Автор недоліки перелічувала. Усі перелічені нею недоліки легко усуваються. Їй же чоловік не каже - сідай і їдь як є. Чоловік планує ремонтувати і вже закупив запчастини. То про яку власне небезпеку говорити? То є забаганки
ТаЕщеОптимистка• 25 марта в 22:06
Ответ дляСорока-ворона
Я не впевнена. Я навіть знаю на 100%.ваш досвід ніщо
Снегопадка• 26 марта в 12:15
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А ви як можете бути впевнені, що вона ’зроблена’ нормально, а не ’передпродажну підготовку’ пройшла? Тому що продавець побожився?