Маурита• 25 марта в 19:22

Чи треба дитині у 4 роки репетитор?)

Якщо коротко:
Дитині 4.5 роки
Знає частково букви, рахує до 12, вміє писати слова 5-6 слів по типу «мама» і «кіт». Ходить на англійську.

Удома займатися буквами більше не хоче, хоча я у формі гри намагаюсь займатися. Думаю про репетитора індивідуального, але не можу у районі знайти, щоб приходив до нас, а не зум.

Я багато заморочуюсь?) Мені здається, що дитина в майже 5 років має вже точно знати всі букви і вже вчитися читати.
_Твоя_подруга• 25 марта в 19:23
Троллите?
MacOS-ница• 25 марта в 19:23
Вже пізно. Не треба
ЛісАпетная• 25 марта в 19:23
І на японську математику та скорочитання. Щось ви пізно схаменулися
автор Маурита • 25 марта в 19:23
Ответ для_Твоя_подруга
Троллите?
Та ні:)
Просто вважаю, що дитину треба розвивати)
мадам Везувий• 25 марта в 19:23
Дитині точно не треба
MacOS-ница• 25 марта в 19:24
Ответ дляМаурита
Та ні:)
То хто вам заважає? Розвивайте.
_Твоя_подруга• 25 марта в 19:24
Ответ дляМаурита
Та ні:)
Вы сами палитесь, когда скобочки ставите)
Меня много• 25 марта в 19:24
Ответ дляМаурита
Та ні:)
Кормите хорошо, гуляйте на воздухе и играйте в игры.
MacOS-ница• 25 марта в 19:25
Ответ дляЛісАпетная
Так отож, ,час втрачено, а потім жалкувати будуть
Як ухурделю• 25 марта в 19:25
Пізнувато ви , мамаша, спохватились. В цьому віці моя донька вже ходила на англ і розмовляла гарно. Українську само собою.знала вже. Рахувала гарно. Починаємо вчити іспанську і німецьку.
ЯяяКакаджамбо• 25 марта в 19:26
А в садок не ходить? Мій в 2.5 знає англійський алфавіт і співає пісеньку про нього, український частково,рахує до 10 двома мовами теж. В 4, мабуть, вже читати можна навчитись. Ну і зараз стільки мультиків є навчальних про все що хочеш.
MacOS-ница• 25 марта в 19:28
Ответ дляЯк ухурделю
Французьку потрібно ще. Он я наразі у Франції - філетово їм на всі мови світу😂 таке враження,що вони думають,що весь світ говорить французькою
Статус Ква• 25 марта в 19:29
Ответ дляМаурита
Та ні:)
В 4 роки? Для чого? Щоб що?
ЯблокоРаздора• 25 марта в 19:30
Господи, в 4.5 это возраст не про буквы и цифры, это про активность (физическое развитие), познание окружающего мира, расширение кругозора, новые места, развитие моторики, сенсорные упражнения, деревянный балансир, подвижные игры, плавание, путешествия. Не буквы и цифры, это каторга для ребёнка ибо таков возраст (у них в этом возрасте заложено развивать другое, по возрасту, а не то что придумала мама с синдромом отличницы)
Вот Она Я• 25 марта в 19:30
а что вам даст что ребенок быстрее научится считать читать писать?
все равно в школе все будут учить одно и то же, считать читать заново, вашему ребенку будет скучно в школе и он не будет хотеть туда идти.
Сейчас ведущая деятельность это игра,сенсорное и моторное развитие, а академические знания отложите до 5,5- 6 лет точно
Статус Ква• 25 марта в 19:30
Ответ дляЯк ухурделю
Малувато, мій Пушкіна на пам´ять знав
Мerida• 25 марта в 19:31
В этом возрасте мой уже на подготовку к школе ходил.
ЧупакабраЗеБест• 25 марта в 19:31
Ответ дляМаурита
Та ні:)
в этом возрасте надо на физ активность налегать. это мое мнение и я никму его не навязываю.
НашлаПерепискуМужа• 25 марта в 19:31
Сміх сміхом, але черезмірним навантаженням абстрактними знаннями ви не даєте розвиватися дитині згідно її віку і потребам, а також провокуєте прогрес неврологічних порушень, які без цієї маячні успішно б компенсувалися.
Як ухурделю• 25 марта в 19:31
Ответ дляMacOS-ница
То вже сама, як виросте, хай вчить. Хоч би до першого класу множення та ділення вивчила. Зараз до 5 вже дійшли)) Та ще і перекази треба навчитись писати. Роботи непочатий край.
Як ухурделю• 25 марта в 19:32
Ответ дляСтатус Ква
Малувато, мій Пушкіна на пам´ять знав
Ми Щевченка вчимо, все як положено. Треба ж розвиватись.
ЯяяКакаджамбо• 25 марта в 19:33
Ответ дляЯблокоРаздора
Ви відкрили мені Америку) просто і я і чоловік рано навчились читати,зараз дитина ходить в британський садок,правда,2 дні до обіду,бо дуже дорого. У групі діти від 2 до 3 років і всі-всі вони знають алфавіт,всі кольори, тварин, усякі овочі-фрукти,рахують до 10. Бо в 4 вони вже йдуть тут у школу і починають вчитися читати. Чомусь часто тут люблять писати що наша освіта українська краща...
Статус Ква• 25 марта в 19:33
Ответ дляЯк ухурделю
Якщо чесно, все те що автор пише мій з 1,5 років вмів. Більше аніж українських знав англійською слів. Але це все ну також. В житті ніяк не пригодилося
Цукрові вишні• 25 марта в 19:39
Займайтесь своєю дитиною сама в такому віці. Я репетитор, якщо що
ЖонДуан• 25 марта в 19:52
Поздно
Адекватные родители нанимают репетирова с роддома
Бабульція• 25 марта в 19:55
Ответ дляМаурита
Та ні:)
Розвиток - це спорт, музика та нейропсихолог. І ще прогулянки та спільна діяльність з мамою. А те, що ви написали, шкодить дитині
Носки на подтяжках• 25 марта в 21:03
С вами все ок?
Цідило правди• 25 марта в 21:08
Ответ дляМаурита
Та ні:)
Так ви і розвивайте: читайте книжки, вчіть вірші, нові слова, виконуйте завдання на логіку для даного віку, потроху вчить літери, якщо захоче. Толку, що мій син знав всі літери з 2 років ще до того, як говорити нормально почав, а читати ближче до 6 навчився. Кожна дитина індивідуальна.
Лиса Патрикевна• 26 марта в 00:35
Моя вміє те саме, їй 4,8, і я думаю, що це огого) Пішла думати....