Тільки не про гроші• 26 марта в 13:15

Признавайтесь.

Хотіли б добряче підсмажитись зараз на сонечку?
Результат:
вже голосів: 74
46 (62.16%) Ні
28 (37.84%) Так
Капуста Маша• 26 марта в 13:16
Загорать вредно
Цветов Мне срочно• 26 марта в 13:17
Давайте адрес, вызову вам санитаров
ПодругаМужа• 26 марта в 13:18
Ответ дляЦветов Мне срочно
Давайте адрес, вызову вам санитаров
Уже 4 тема в ленте..Напекло уже похоже кому-то...
Цветов Мне срочно• 26 марта в 13:18
Ответ дляКапуста Маша
Загорать вредно
Поздно, уже слишком поздно. Не успели вы со своим предупреждением.
Замріяна• 26 марта в 13:30
Автор, а вы маме, папе, куме и соседям уже сообщили, что у вас кондиционер наконец то поставили?
Все буде Україна• 26 марта в 13:34
Так 7 марта хотела во двор выйти поваляться, но когда вернулись домой, уже поздно было)
вре_Динка• 26 марта в 13:35
сонця хо, підсмажитись не хо
Сама купляю квіти• 26 марта в 13:39
Да, мы летим через 2 недели, я уже на чемоданах
ВЫВсеВрете• 26 марта в 13:42
Я біла як молоко все життя, не засмагаю, це ж шкодить шкірі, старіє, пігментація.
Одяг та сумки• 26 марта в 13:46
в Крыму наверное так и делают днем- ах воспоминания...Там я с кумой в апреле помню днем купалася - писть очень хотелося после пивка- налетайте не писающие в море ни отвечу никому
Новопоштинская• 26 марта в 13:52
Ответ дляВЫВсеВрете
Я можу трохи пожовтішати.
Якщо місяць щодня гуляти по годині під сонцем після 17:30.
Інакше або згорить шкіра, або буду у горошок (алергія на сонце).
:)
ВЫВсеВрете• 26 марта в 13:55
Ответ дляНовопоштинская
Я можу трохи пожовтішати.
:)
В мене в Єгипті вперше в житті від сонця опухли кінцівки, це було страшно, сиділа під парасолькою, а ноги і руки трохи були на сонці, пила антигістамінні, хоча на українських курортах такого не траплялось.
Новопоштинская• 26 марта в 14:02
Ответ дляВЫВсеВрете
У мене в Криму це сталося, мені було тоді 22 роки.
Я завжди вдень ховалася від сонця, а це сиділи у компанії, грали у карти. Я під парасолькою, стіл на сонці. Руки менше, ніж до ліктя висовувала, щоб підкинути.
От руки і напухли буграми, і свербіло сильно.
Мені крапельницю ставили і давали крем намастити (медсестра була у санаторії на моє щастя).
кнопкодав• 26 марта в 15:02
Я в Испании живу, но на солнце даже летом не жарюсь!