Ворую вкусняшки• 27 марта 2025
Хто в Києві проживає скромне життя ?
Від зарплати до зарплати, без особливих розваг, без відкладених коштів … Що вас радує , як себе підбадьорюєте…
Дама_с_коготками• 27 марта 2025
Ответ дляМеня много
Природа.
Ліс. Як же там сьогодні пташки співають!)
Парки. Зовсім скоро зацвітуть абрикоси, сакури, магнолії, яблуні, сливи, каштани, бузок, тюльпани, конвалії, півонії і так далі)
Озеро. Вранці, поки тихо, вода чиста, качки каченят вигулюють, лугові трави так пахнуть.
Це все безплатно.
Театри. Квитків по 300 гривень повно.
Це все безплатно.
Театри. Квитків по 300 гривень повно.
250 ,навіть в Лесі Українки
Нарисуй свое счастье• 27 марта 2025
Ответ дляОдуванчик number one
Отак і підбадьорюю, купила трдельник, сиджу, їм, радуюсь.😕
Ух ти👍👍👍
Нафігачте туди ще морозива.
Неместная Я• 27 марта 2025
Ответ длякультУра
Було стало в ДОЛАРАХ пишіть!!!!
Зарплатня то в гривнях і її три роки не піднімають.
пу_пугренчик• 27 марта 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
А до чого мені долари , я в Україні. Шоколад під 100 грн, який коштував до 40
Сейчас скидки в атб, миллениум с орехами миндаль/ лесной по 40+ грн, черный и молочный
культУра• 27 марта 2025
Ответ дляНеместная Я
Дискусія була за 1200уо на сімю тепер і тоді
котопёс• 27 марта 2025
Ответ длякультУра
Було стало в ДОЛАРАХ пишіть!!!!
Картошка )) сами в у.е переведёте при необходимости)) Так вот до войны я ее в сентябре на зиму по по 4-5 закупала. В прошлом году по 15 еле успела. Цена в магазинах сейчас вообще космос
Что для примера ещё привести?! Субпродукты куриные (до войны под 60 максимум, сейчас 110 -120), капуста 12-16, сегодня 45, пекинская капуста 35-45 сегодня 89, свеклу помню по 6-8, сегодня 22 грн
Яблоки 8-20. Сегодня 43-70
Заюшка_хозяюшка• 27 марта 2025
Ответ дляСамоучка
Порадниця это всего лишь мир фантазий...
Не розумію, для чого брехати незнайомим людям. Щоби що? Колишньому - так, заздрісникам, ворогам - так. А який толк пускати пил в очі тому, кого і не бачив і не знаєш?