графиняВишенка• 27 марта в 22:13

Опіпрам хто приймав зайдіть.

Призначила лікар Опіпрам при підвищеному серцебитті три рази на день, п´ю третій день, змін поки що не бачу, Після нього сплю весь день що є не дуже добре бо треба щось робити , займатися домашніми справами а сил начє не має .. Хто приймав напишіть будь ласка свої відгуки.
ПотеряласЯ Я...• 27 марта в 22:55
Пила 5 неділь. Спокою так і не настало і я його бросила пити. Це ж АД. Але релаксу не настало
ЯНаПэПэ• 28 марта в 00:51
офф: є ще лекоптин, п´ється або курсом, або мати при собі на випадок нападу тахікардії. Немає сонливості від нього. Єдине, потрібно лягти, коли випив, буквально за пару хвилин пульс ок.
автор графиняВишенка • 28 марта в 00:53
Ответ дляЯНаПэПэ
Дякую за відповідь , і пораду)
YuliaBusinka• 28 марта в 07:19
Ответ дляграфиняВишенка
Дякую за відповідь , і пораду)
Пила Опіпрам. Взагалі ніякого покращення за 3 місяці ( по моєму ще більше тривога посилилась). Змінили ліки
я Кукарача• 28 марта в 09:56
Так це АД, він починає діяти через 2-3 тижні
Анна0809• 05 апреля в 23:49
Гидота цей опіпрам, зір на ньому погіршився, весь час туман в голові був, сонна постійна була і поправилась на ньому, закладений ніс. Синдром відміни просто жахливий, лікар не сказав що треба чимось прикриватись, то це жах: тремор, оніміння обличчя , сіпання ока, тахікардія просто на рівному місті. Тому я не раджу.
автор графиняВишенка • 06 апреля в 02:24
Ответ дляАнна0809
Дякую за відгук !!!