Врач сегодня выписал, пришла домой выпила одну таблетку,прошло часа два,накрыло капец, сильное головокружение, тошнота, вообще не понимаю как ходить на работу и уделять время детям с такими симптомами... Эти полочки проходят? Принимаю ад впервые, поделитесь пожалуйста вашим опытом, боюсь принимать дальше
Ответ дляРеалістка
Лікар ледачий. Всі АДи потрібно титрувати -починати з 1/4 таблетки і повільно нарощувати дозування до потрібного. Також часто на пару перших тижнів призначають ’прикриття’ у вигляді транквілізатора.
Спасибо, я в шоке если честно от реакции ,сильно плохо, врач абсолютно ни о чем не предупредил, не думала что будет так плохо
baluevadara• 26 марта в 00:14
Автор, вам не правильно назначили. Його треба нарощувати дуже поступово. Починайте з 1/4, з кроком 3-5 днів по самопочуттю. Під прикриттям гідазепаму/лірики/атараксу. Препарат дуже хороший, але дуже не легкий на заході. Стане краще десь після 2-3 тижнів після заходу на повну дозу 20 мг. У деяких випадках ваша доза може бути вищою.
baluevadara• 26 марта в 00:20
Ответ дляTranquila
А, понятно. Там прикрытие не назначают.
Я б на Вашем мест, завтра б не принимала, а с послезавтра начала б с четвертинки
Може не назначають. Але краще щось знайти подібного плану. Бо навіть із заходом з 1/4 можуть бути сюрпризи.
І побічки, то норм. Просто треба перетерпіти.
Ответ дляbaluevadara
Дуже дякую вам за пораду🙏