Домовенок Кузя• 27 марта в 22:54
Договір дарування без земельної ділянки
Підкажіть, що робити......
Колись давно бабуся подарувала будинок згідно договору дарування. Про землю нічого не вказано і документів немає. Тепер я хочу продати цей будинок, але міська рада видала довідку, що земля під будинком знаходиться в приватному користуванні ще попереднього власника, який дуже давно помер. Який є вихід з такої ситуації? Як оформити землю і продати домогосподарство?
Домовенок Кузя
• 27 марта в 23:17
У договорі міська рада, у довідці приватна власність...... Куди звернутись?
Форточка• 27 марта в 23:19
Ответ дляДомовенок Кузя
У 2009
треба піднімати нотаріальну справу того дарування, якщо нотаріус вже не працює - то в архіві управління юстиції і дивитись, як це могло статись.