Б´ю байдики• 28 марта в 20:43

Реально ли ушить джинсовую юбку в ателье или проще купить новую?

Лінива, не каюсь• 28 марта в 20:44
Фото?
Ноу коммент• 28 марта в 20:44
Все реально. Как я только не переделывала вещи в ателье. Ушить юбку самое легкое.
Тётя Хрюша• 28 марта в 20:44
Реально. Я и костюмы ушивала
Помогалочка• 28 марта в 20:45
конечно, реально.
я и брюки в поясе и по ширине ушивала в ателье.
Лінива, не каюсь• 28 марта в 20:45
Ответ дляНоу коммент
Та все реально, але ж чи це вартує того?
Неробименінерви• 28 марта в 20:48
цена может быть приличная, а сами по себе джинс.юбки не дорогие, покажите фото юбки
автор Б´ю байдики • 28 марта в 20:48
Ответ дляЛінива, не каюсь
Фото?
Такого типа, сзади внешние карманы
Ирина_Б_• 28 марта в 20:49
реально. Я пальто ушивала
Лінива, не каюсь• 28 марта в 20:51
Ответ дляБ´ю байдики
Такого типа, сзади внешние карманы
Потрібне реальне фото, аби розуміти скільки там роботи і чи це вартує того цінника
Маю натхнення• 28 марта в 20:52
200 грн вшити джинси, на минулому тижні . думаю десь так за спідницю.
Полюю на дрони• 28 марта в 20:52
Ответ дляБ´ю байдики
Такого типа, сзади внешние карманы
В может можно вернуть или обменять на размер меньше? Где покупали?
Полюю на дрони• 28 марта в 20:54
Ответ дляМаю натхнення
Укоротить джинсы год назад 400 грн. За 200 грн никто и не глянет на ту юбку.
Ноу коммент• 28 марта в 20:57
Ответ дляЛінива, не каюсь
Звісно, якщо в тебе гарний майстер. Мені в ательє речі робять краще , ніж я купила. Бувають прольоти, нестандартна фігура, я худа, а груди 4 розмір. І зробять дівчата мені так, що це і дешевше і не куплю таке. До речі спідницю перешивала джинсову, бо трохи широка виявилась, і без розрізу не зручно ходити )) то все ок вийшло. Спідниця 2500, а перешити 300 грн заплатила.
П´яна вишня• 28 марта в 20:58
Ответ дляПолюю на дрони
Я так люблю такі коментарі. Люди думають, що всі тут ходять в одне ательє
Минулого тижня за 150 гривень вкоротили
Ноу коммент• 28 марта в 20:58
Ответ дляПолюю на дрони
То у вас якось дорого. Я підшила за 150 брюки.
Твоя космішна• 28 марта в 20:59
Ответ дляПолюю на дрони
250 грн мені нещодавно коштував складний ремонт куртки, розпорювали підкладку, зашивали верхню плащівку, і це на двох рукавах. 100-150 грн укоротити штани/джинси.
Маю натхнення• 28 марта в 21:00
Ответ дляПолюю на дрони
Це у Вас,а в мене швея на два розміри зменшувала джинси на минулому тижні 200 грн, Бориспіль
Маю натхнення• 28 марта в 21:01
Ответ дляП´яна вишня
Минулого тижня за 150 гривень вкоротили
Вкоротити я і сама вкорочу собі,вдома є машинка, а от вшити поки що не вмію.
Лінива, не каюсь• 28 марта в 21:02
Ответ дляНоу коммент
Теж маю проблему: фігура не стандарт . Всі речі куплені перешиваю /підганяю . Якщо брати стандартні лекала, то у мене верх на 40-42 євро , талія на 36, бедра на 38.
Ноу коммент• 28 марта в 21:05
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так, важкувато одітися і в магазині, а як онлайн з сайту, то взагалі) а я сукні люблю))
Маю натхнення• 28 марта в 21:06
Ответ дляНоу коммент
Буває просто гарна тканина , а фасон плаття набрид і хочеться змінити фасон,прийду до гвеї покажу, поговоримо, вона прорахує тканину, що докупити і в результаті нове плаття
автор Б´ю байдики • 28 марта в 22:44
Ответ дляПолюю на дрони
Она давно куплена и была надета несколько раз. Я похудела. Покупала в ’конфискате’