Тётя Хрюша• 29 марта в 06:59

Помилка у анкеті актуалізації.

Може є працівники банку, допоможіть. Відкривала універсальну карту у приваті. Заповнила анкету, а дома зрозуміла, що промилилась.
Можу я виправити анкету?
Нашли в капусте• 29 марта в 07:11
Що за помилка? Як на вашу думку це вплине на подальше спілкування з банком?
Ви вказали що у вас нема авто, а воно є?
Ви вказали, що не працюєте, а по факту маєте офіційну роботу?
Помилки бувають різні.
автор Тётя Хрюша • 29 марта в 07:15
Ответ дляНашли в капусте
Помилки бувають різні.
Вказала самозайнятість та більшій дохід. Бо думала, що продаж авто у минулому році підпадає під дохід. Підкажіть,будь ласка, якщо щось знаєте.
Нашли в капусте• 29 марта в 07:40
Те, що ви вказали більший дохід ніяким чином не впливає на подальші відносини з банком. Анкета - це декларативна суть, тобто ви повідомляєте банку що може бути, а не то ще є насправді.
Продаж машини в минулому році - це зараз ваші особисті заощадження. Дохід, що цікавить банк - це зарплатня або соціальні виплати. Саме вони впливають на ступінь довіри банку до клієнта щодо кредиту.
Не переймайтеся, нічого плохого не буде.
Цю анкету можна поновлювати хоч кожного дня.
автор Тётя Хрюша • 29 марта в 07:42
Ответ дляНашли в капусте
Я тільки дома зрозуміла що таке самозайнятість. Я не працюю, доглядають дитину з інвалідністю.. І виплати йдуть на карту цього банку. Дуже вам дякую, за відповіді.
Нашли в капусте• 29 марта в 07:46
Ответ дляТётя Хрюша
Так, самозайнітість - це інше.
Ви повинні були в анкеті вказати дохід у вигляді соціальних виплат ( по догляду за дитиною).
Якщо вас так це бентежить, то можете оновити данні коли буде змога.
Але, ще раз підкреслюю - ця анкета не для таких як ми має велике значення :)
автор Тётя Хрюша • 29 марта в 07:50
Ответ дляНашли в капусте
Так, самозайнітість - це інше.
Дякую за відповідь. Дуже хвилююсь. Тільки вчора відкрила, може виправлять та й усе.
Нашли в капусте• 29 марта в 07:52
Ответ дляТётя Хрюша
Банк сам не виправить, треба самій зробити. Якщо у вас є застосунок банку, подивіться там. В дкяких банках анкету можна оновити он-лайн.
автор Тётя Хрюша • 29 марта в 07:53
Ответ дляНашли в капусте
Піду схожу, поясню. Я дуже тривожна. ’ З´їм себе та родину’.
Ще раз дуже дякую.