Дама с собачкой• 01 апреля в 11:14

Скарбничка в Приваті. Як закрити самостійно?

Активували мені Скарбничку без моєї згоди, вже почалися туди відрахування. Вона мені не потрібна, не вигідно. Оновився додаток і я в ньому поки не можу розібратись як ту Скарбничку вимкнути. Хто вже звик до нового додатку, розкажіть, будь ласка, куди тикати?
Я_канеша_извиняюсь• 01 апреля в 11:22
Скрабничка - это конверт?
Скорее всего там, где все карты - удалить счет
Хочу в БАНю• 01 апреля в 11:24
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Скрабничка - это конверт?
Нет, это не конверт
Щира українка• 01 апреля в 11:28
За відкритя всяких ’скарбничок’, напарювання страховок і іншу непотрібну фігню я одразу скаржусь на гарячу лінію. Або ставлю погану оцінку, коли просять ’оцініть якість обслуговування’ (після кожного візиту приходить). Мені передзвонювали з головного офісу тричі, вибачались. Кажуть, що менеджер не має права нав´язувати жодних послуг без згоди.
Чула, як вішають лапшу іншим клієнтам, типу ’тут автоматично йде страховка’. Нічого ’автоматичного’ там нема і бути не може!
Намагаюсь всі питання вирішувати в додатку або через чат. У відділення якщо доводиться йти, то одразу кажу: жодних додаткових послуг, бо буду дзвонити на гарячу лінію прямо тут.
Я_канеша_извиняюсь• 01 апреля в 11:32
Міні-бікіні• 01 апреля в 11:32
Почему она не выгодна? Я не вникала. Она у меня есть, иногда приличная сумма собирается, я снимаю
Тріль підпільний• 01 апреля в 11:40
Закриваєте запросто.Ваші гроші повернуться на місце.Проценти ні.
Якщо хочете з процентами,то в кінці строку.
Тріль підпільний• 01 апреля в 11:42
Ось тицнете на зняти,на 1 фото.І знімаєте.
Щира українка• 01 апреля в 11:43
Ответ дляМіні-бікіні
А в чому вигода? Там ваші особисті гроші.
Просто з кожної покупки здачу копійчану кладуть в інше місце. Тобто ви, розраховуючись своїми ж коштами, витрачаєте одразу більше, але потім різницю можете повернути. Банк тим часом нею покористується.
Тріль підпільний• 01 апреля в 11:44
Ось в мене проценти,які я втрачу,якщо зніму сьогодні,а не 13.05
Щира українка• 01 апреля в 11:46
Ответ дляТріль підпільний
З вас за рік, виходить, ’насмикали’ майже 800 грн, і за це дадуть аж 31 грн відсотків
ВільнаНазавжди• 01 апреля в 13:48
а что там не выгодного, просто округляется сумма, за год можно пару тысяч насобирать. Это ж всё равно ваши деньги, плюс процент небольшой, если не снимаете
Тріль підпільний• 01 апреля в 16:59
Ответ дляЩира українка
Мені байдуже.Я таких сум не помічаю.Чи вона в скарбничці лежить,чи в мене в гаманці.Лежить та й лежить.