Закусенец• Изменено 29 марта 2025
Скандальна людина
А ви скандальна людина? Вам це в житті допомагає чи мішає?
Результат:
вже голосів:
33 (33.67%)
Нескандальна
27 (27.55%)
Все залежить від настрою
20 (20.41%)
Майже нескандальна
7 (7.14%)
Дуже скандальна
6 (6.12%)
Скандальна
5 (5.1%)
Подивитись результат
Відкушу все що стирчить• 29 марта 2025
Деколи допомагає деколи бувало так що дуже і дуже зашкодило
Коренная киевлянка• 29 марта 2025
Мішати — за допомогою мішалки, ложки і т. ін. перегортати, збовтувати, перемішувати що-небудь; сполучати що-небудь різнорідне
Закусенец
• 29 марта 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ну, буває всяке. Ви ж не забувайте, що карма в дії і будь-що на зло може обернутися ще більшим злом. Я згадала премію або надбавку до зарплати 10%. Мене за те, що я попросила це чуть не вигнали з роботи. 950 грн був оклад, це 95 грн.
За 95 грн чуть країну не просрали...
...аяприкольная• 29 марта 2025
Скандальна ’за бажанням’, взагалі спокійна, але якщо треба ’дати прочухана’, то запросто. Є певна категорія придурошних, які розуміють тільки ’з носака’.
Ранковий базар• 29 марта 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Що ж ви за свої поради грошей не берете?
Гарне навчання не може бути безкоштовним
Тётушка Лошадь• 29 марта 2025
Не те щоб скандальна, але періодами імпульсивна і емоційна.
Іноді це заважає.
Закусенец
• 29 марта 2025
Ответ дляПолБатона
Скандалю только когда понимаю что ситуацию иначе не решить
Ну так, ви праві. Буває, що є люди неадеквати.
Голова колгоспу• 29 марта 2025
Ответ дляЗакусенец
За 95 грн чуть країну не просрали...
Яку країну?
Куратор дебошей• 29 марта 2025
Ответ дляЗакусенец
За 95 грн чуть країну не просрали...
Ви дивна
3@йk@• 29 марта 2025
Эмоциональная, я бы сказала. Но строго по делу. В магазинах, транспорте не скандалю. Даже когда меня пытаются развести на скандал - молчу. Оно того не стоит. Но если уж, то вокруг остается выжженная земля.
Белоснежко• 29 марта 2025
Дуже скандальна. Бо постійно хтось на шию хоче залізти. Треба знімати вчасно. Мені це допомагає. і з роботи із скандалами 2 рази звільнювалась, під аплодисменти колег. Після мене йшли і інші. На наступну роботу мене брали разом з командою.
ШанельКуКу• 29 марта 2025
Скандальные, знайте) вы похожи на бешеных собак и тупых бабок с базара) вы производите впечатление неадекватных и глупых людей.
булоТАЙминуло• 29 марта 2025
Скажімо так: я не буду мовчати, якщо треба відстояти свою точку зору
Белоснежко• 29 марта 2025
Ответ дляШанельКуКу
Дуже добре) Обходьте подалі. Буде більше кисню щоб голосно кричати.
Карапулька• 29 марта 2025
Не начинаю конфликт первая и без повода. Но если приходится себя защищать, то за словом в карман не полезу. Я бы сказала не скандалить, а спорить и отстаивать свое мнение, защитить близкого и правоту.
Довольно эмоциональный человек и часто после любых выяснений отношений долго прихожу в себя. Разненрвничаюсь, потом сложно успокоиться.
НеВРотик• 29 марта 2025
Ответ дляЗакусенец
За 95 грн чуть країну не просрали...
Что-то никак та карма на 140 миллионов не подействует вот уже 11 год, не замечали??
Белоснежко• 29 марта 2025
Ответ дляНеВРотик
Подивіться скільки у них калік повернулося, скільки у мусорних пакетах. Це карма.
НеВРотик• 29 марта 2025
Ответ дляБелоснежко
Та вы шо!!! А у нас не хочете посмотреть сколько погибших военных, мирных, детей и калек?!
Белоснежко• 29 марта 2025
Ответ дляНеВРотик
Ви хотіли карму для них? До мільйона карма вже добралась. Інші в черзі на карму.
НеВРотик• 29 марта 2025
Ответ дляБелоснежко
За 10 лет войны около миллиона. Как вы думаете, когда до всех россиян дойдет, а? быстрее украинцы закончатся
Белоснежко• 29 марта 2025
Ответ дляНеВРотик
Ви помилились. Я не ваш психолог. Йдіть до свого.
НеВРотик• 29 марта 2025
Ответ дляБелоснежко
А при чем тут психолог? Абы шо ляпнуть!