Зашла на 5минут• 30 марта в 11:11
Якщо закордонний паспорт дійсний ще місяць чи випустять в Словаччину на змагання
У сина змагання в Словаччині 12-13 квітня, паспорт до 21 травня дійсний. Чи проїде він з таким документом, їдуть командою з тренером , страховки і нотаріальне на тренера є. Можливо знаєте де читати 100% достовірну інформацію?
Бабулька• 30 марта в 11:14
В вас ще є час зробити терміновий закордонний сину і бути впевненою, що пропустять. Нещодавно робила дитині. За 3 дні був готовий. Хоча пишуть більше. В ДП документ. І ще писала заяву я,щоб прискорили через терміновий виїзд на змагання. Я взагалі за тиждень побачила, що просрочений вже 2 роки.
Слобожаночка• 30 марта в 11:15
С сыном на прошлой неделе ехали, паспорт у него до 2 апреля, проблем не было, но у него ВУ Словакии, не знаю имеет ли этотзначение
Зашла на 5минут
• 30 марта в 11:16
Ответ дляБабулька
Та я теж вчора відкрила і блін...
Дітям прото кожні 4 роки змінювати і як пишуть, за пів року вже все, то виходить 3,5 роки всього
Бабулька• 30 марта в 11:18
Ответ дляЗашла на 5минут
Та я теж вчора відкрила і блін...
Тоді в понеділок потрібно прямо зранку їхати і писати заяву на те,щоб прискорили виготовлення. Тільки з сином, я замість школи йшла з донькою в ДП документ. Можна збрехати про дату виїзду, пишіть, що виїзд 9го квітня з України. Я в п´ятницю здала, в середу вже отримала, а виїзд був з суботи на неділю того ж тижня.
БезникаяЯ• 30 марта в 11:19
Когда ехали автобусом через границу, то и заранее предупреждали при покупке билетов, и водитель потом у всех проверял - минимум 6 месяцев до окончания срока действия должно быть
Шиворот Навыворот• 30 марта в 11:22
Моя дитина на початку березня їздила в Угорщину. Їх 4 години на кордоні маринували, бо в однієї дитини був паспорт до червня. Врешті пропустили. Але нанервувалися всі.
Ума Палата• 30 марта в 11:23
Делайте ребёнку срочный загранпаспорт. Его делают за 7 рабочих дней.
палка-копалка• 30 марта в 11:28
Ответ дляЗашла на 5минут
Та я теж вчора відкрила і блін...
Так, але такі правила давно. Робіть терміновий, бо буде жаль, як завернуть на кордоні
Мейк-ап форева• 30 марта в 11:29
Ответ дляЗашла на 5минут
Та я теж вчора відкрила і блін...
Автор, на розсуд прикордонників. Клас моєї дитини їздив до Болгарії і одна мама тільки за тиждень побачила, що паспорт діє ще місяць. То дитині робили довідку, що вона з Харківської обл., де ведуться бойові дії і дитина їде на оздоровлення
Все було добре, дитину пропустили, але всі батьки з групи переживали
Зашла на 5минут
• 30 марта в 11:57
Ответ дляЖинси на дитину
А новий паспорт не вплине на дійсність квитків та страховки?
В нашому випадку, квитки не впливають, бо вони бусом їдуть командою, там типу нема квитків. А страховку зроблю на новий паспорт, на 4 дні 200-300 грн коштує.
графиняВишенка• 30 марта в 12:10
Ответ дляGaleTTa
Нет, не раз была свидетелем подобных ситуаций, разворачивали.
У меня вопрос, как вы можете быть свидетелем таких ситуаций. Вас приглашают в качестве наблюдателя?
графиняВишенка• 30 марта в 12:11
Ответ дляЖинси на дитину
Каким образом?!
графиняВишенка• 30 марта в 12:13
Ответ дляGaleTTa
Ой, ну началось. Проснулась Мисс Марпл
Так все же
Кто вам докладывает
Или пассажир всем в автобусе громко объявляет, по какой причине он не едет дальше
Кто вам докладывает
Слобожаночка• 30 марта в 12:28
Ответ дляграфиняВишенка
Потому что это занимает время, задерживают автобус, естественно пассажиры интересуются причиной, водители всегда рассказывают
Кукарикуууууу• 30 марта в 12:34
Ответ дляБабулька
То ж це не 3 дні.
Чудовий каламбур• 30 марта в 13:31
Ответ дляЗашла на 5минут
Та я теж вчора відкрила і блін...
имейте два
Бабулька• 30 марта в 15:39
Ответ дляКукарикуууууу
То ж це не 3 дні.
Як це не 3? 3 робочі дні. В п´ятницю поїхав на виготовлення. В середу вже готовий привезли. Вихідні не рахуються в таких місцях. Виготовлявся п´ятниця-понеділок-вівторок. День доставки не рахуєтся ніколи.
Кукарикуууууу• 30 марта в 16:50
Ответ дляБабулька
В ДП Документ все працює по іншому.Там не чекають коли наберуть достатньо документів на виготовлення,а передають одразу після прийому на перевірку.Після перевірки-файли одразу на виготовлення.ПК ’Україна’ працює цілодобово(саме лінія виготовлення),крім неділі.Тобто ваші документи вже пішли в п´ятницю в друк.Субота,понеділок,вівторок.В середу вони ще могли бути на комбінаті.А потім надіслані у ваш ДП Документ.
Щоб виправдати додаткові 600+ грн за послуги,Державна комерційна структура,якою є ДП Документ,працює швидше за рахунок логістики,і за рахунок подання файлів повз загальну державну чергу ДМСУ.
Бабулька• 30 марта в 21:26
Ответ дляКукарикуууууу
Можливо.Я не знаю як що там працює, і не повинна. Я написала свій досвід і де саме я подавала документи. Мені чітко на місці було озвучено, що день подачі та вихідні взагалі не рахуються. Тому я писала заяву на прискорене виготовлення. Вони питали в начальника чи можна так зробити.