Цветов Мне срочно• 31 марта в 13:55
Ви можете відслідкувати стан оформлення на сайті DMSU?
Майже три тижні минуло з дати подачі документів на загранпаспорт, але досі не можу відслідкувати стан оформлення на сайті ДМСУ. Пише " інформація не знайдена".
Тиждень тому змогла відслідкувати на сайті Паспортного сервісу, писалося, що персоналізовано. Зараз на цьому сайті пишеться "дані не знайдені".
Хто цього місяця оформлював закордонний паспорт, ви можете відслідкувати стан оформлення?
Цветов Мне срочно
• 31 марта в 14:49
Ответ дляАнонім Перший
Я писала на электронку им запрос статуса документа
Спасибо, тоже напишу.
Цветов Мне срочно
• 31 марта в 14:58
Ответ дляАнонім Перший
Написала. Подскажите пожалуйста ,как быстро они отвечают?
Анонім Перший• 31 марта в 15:19
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я им дважды писаоа. Первое письмо проигнорировали. На второе ответили в течении суток
Цветов Мне срочно
• 31 марта в 15:44
Ответ дляАнонім Перший
Спасибо, поняла.