Админко• 03 марта в 20:23
Як можна відправити готову ID картку неповнолітнього за кордон?
Ситуація наступна: сину 16 років, був у січні у Львові, подав документи на ID (вперше) у ЦНАПі. Паспорт вже готовий, забрати його особисто немає можливості. Підкажіть, будь ласка, хто з подібним мав справу, або розуміється на цьому, яким чином можна оформити відправку паспорта за кордон? Ну, і зустрічне питання, якщо в Дії у сина вже є цей паспорт, то чи можна вже подаватись у такому форматі на закордонний паспорт у ДП Документ чи у Консульстві, чи все ж потрібен знову ж таки цей пластик?
Заздалегідь дякую за поради!
ДелиВерка• 03 марта в 20:28
По поводу можно ли подаваться, если есть в Дие, спросите у них напрямую, они очень быстро отвечают во всех соц.сетях - инстаграмм, фейсбук.
Админко
• 03 марта в 20:29
Ответ дляиз желе я
DHL
Паспорт наразі у Львовському ЦНАПі, хіба можна отак просто через кур´єра DHL відправити документ?
Админко
• 03 марта в 20:30
Ответ дляДелиВерка
написала їм листа ще у Пт, тиша... Спробую по соц.мережах ще достукатись, дякую!
курасаны• 03 марта в 20:31
Нам не выдавали в цнапе без присутствия. Я пришла только посмотрела и сказали сыну приходить забирать.
3@йk@• 03 марта в 20:31
Ответ дляАдминко
Как вы заберете паспорт в цнапе без владельца документа ?
Кукарикуууууу• 03 марта в 20:32
Ответ дляАдминко
Документи відправити можна. Питання, чи віддадуть їх в ЦНАП не власнику?
Админко
• 03 марта в 20:32
Ответ длякурасаны
от і я про це. теж чула, що навіть мама не може забрати, тільки особисто. Оце попали(((
3@йk@• 03 марта в 20:34
Ответ дляАдминко
Сыну 16 лет ,он же может приехать и забрать паспорт
Админко
• 03 марта в 20:34
Ответ дляКукарикуууууу
скоріш за все ні. а ЦНАП не займається відправкою. Перенаправили з цим питанням до міграційної служби, написали їм запит, тиша... додзвонитись не реально(( і як його тепер бути - не зрозуміло
Админко
• 03 марта в 20:35
Ответ для3@йk@
ну так, але можливості виїхати зараз у нього немає(( А треба вже подаватись на закордонний новий. Отаке от замкнуте коло
3@йk@• 03 марта в 20:37
Ответ дляАдминко
Узнайте в ДП документ смогут ли они принять документы на загранпаспорт если айди есть в Дії
Кукарикуууууу• 03 марта в 20:39
Ответ дляАдминко
Та ніяк. Документ видають лише власнику особисто та під підпис.
Буде лежати поки син не приїде та не забере.
Вподобайден• 03 марта в 20:40
Ответ дляАдминко
Зателефонуйте в паспортний стіл вашого міста. Закордонні ж паспорти пересилають в консульства. То може і ай-ді можна.
Админко
• 03 марта в 20:40
Ответ длякурасаны
Ось дивіться, все Гуглиться
о, супер! Дякую Вам за підказку. Вже на одну проблемку меньше
Я такая - жду трамвая• 03 марта в 20:42
В посольстве пишете заявление на доставку к ним
DHL быстро, но дорого.
Заявку, вроде, можно подать онлайн.
Посмотрите на сайте своего посольства
DHL быстро, но дорого.
Заявку, вроде, можно подать онлайн.
Посмотрите на сайте своего посольства
3@йk@• 03 марта в 20:42
Ответ дляВподобайден
Чтоб загранпаспорт переслали в консульство-нужно подать документы в консульстве
Ну а внутренний паспорт в консульстве не делают ,только дп Документ
Админко
• 03 марта в 20:44
Ответ дляВподобайден
ми прописані в Києві, а син на канікулах був у Львові, то там і подався. Не встиг нажаль отримати і мусив був вертатись до Польщі. А через декілька днів прийшла смс про готовність ID)) ЦНАП у Львові надав відповідь що паспорт буде у них до кінця воєнного стану. То ж поки будемо пробувати оформлювати загран вже по ID паспорту у Дії.
Королева Сарказма• 03 марта в 20:48
Ответ дляКукарикуууууу
Ні, не віддадуть
Дівка в намисті• 03 марта в 21:21
Ответ дляАдминко
До Львова значно ближче. ніж до Києва, якось забере, а по факту потрібно було одразу в Польщі подаватися на ID.
НеВРотик• 03 марта в 21:23
Ви не зможете оформити новий зп, так як фактично ваш паспорт ще не виданий. Якщо паспорт в дії є, то це ще не все. По ній можна в тому разі, якщо паспорт виданий власнику. А так по системі ДМС буде бити, що паспорт не виданий. Вам потрібно звернутись в дп Документ в тій країні де ви є і написати заяву з проханням надіслати вам ваш паспорт. Вашу заяву направлять на Львів і звідти вам відправлять паспорт. І в дп Документ його заберете.
Неваляшкина• 03 марта в 22:17
Ответ дляАдминко
Зверніться в ваше посольство
Посольство зробить запит, ви оплатите і отримаєте за кордоном
Крайня невістка• 04 марта в 14:25
Ответ дляКукарикуууууу
Никак не отдадут, т.к. необходимо присутствие самого владельца при получении: подпись его нужна и отпечаток пальца.