Щось не спиться• 31 марта в 11:29

Після початку місячних на скільки см ще виросли?

Пишуть, що дівчатка майже не ростуть після того, як почалися місячні. У моєї доньки місячні почалися в 11. З 11 до 12 років виросла на 6.5 см. Зараз 12.5 років, за півроку всього на 5 мм підросла, зріст 149. Щось я не пам´ятаю як у мене було з цим, я сама не висока 160 см
З бісиками• 31 марта в 11:31
Бред.
Я выросла на 30 см
Малинка• 31 марта в 11:31
у меня в 16 начались, еще на пару см точно выросла
ПростоБелка• 31 марта в 11:32
На 12.
автор Щось не спиться • 31 марта в 11:32
Ответ дляЗ бісиками
Бред.
Я выросла на 30 см
Фух ...
А в скільки років почалися у вас?
З бісиками• 31 марта в 11:32
Ответ дляЩось не спиться
Фух ...
А в скільки років почалися у вас?
В 10.5
Была 140 см. Щас 170.
Мама 152. Папу не помню. Но выше чем мама
Леди_в_ночи• 31 марта в 11:33
Від генетики залежить. Ви невисока, то чого ви очікуєте?
автор Щось не спиться • 31 марта в 11:34
Ответ дляЗ бісиками
В 10.5
Была 140 см. Щас 170.
Дякую за відповідь. А то я трохи переживаю з цього приводу, бо мала дуже хоче ще вирости.
Детские_Будут?• 31 марта в 11:34
Почались і ріст зупинився. Так і залишилась 155. Батьки обоє невисокі, братові пощастило більше))
Ответ дляЛеди_в_ночи
Очікую, що дочка буде не нижче мене
Вишневий цвіт• 31 марта в 11:35
В 15 почались в мене. Вже не росла, я 155
ничевока• 31 марта в 11:35
У меня начались поздно, в 16-ть, я уже была 175см, такая и осталась, а нога выросла ещё на два размера.
У дочери в 11, была 156см и 35р ноги, сейчас ей 15, рост 167см и 36р ноги, пока потихоньку растёт.
автор Щось не спиться • 31 марта в 11:35
Ответ дляДетские_Будут?
В скільки років почалися?
З бісиками• 31 марта в 11:35
Ответ дляЩось не спиться
Если сильно переживаете, можно обратиться к врачу
Детские_Будут?• 31 марта в 11:35
Ответ дляЩось не спиться
В скільки років почалися?
В 12
ЗабежАЛОЧКА• 31 марта в 11:36
Ответ дляЩось не спиться
Це ж не собаки. На зріст впливає багато факторів
У сучасних дітей норма і 4 клас
Леди_в_ночи• 31 марта в 11:36
Ответ дляЩось не спиться
Очікую, що дочка буде не нижче мене
Просто не розумію, чому ви ведете відлік від місячних.
Допоможіть знайти• 31 марта в 11:38
Послушаю, бо в мене дочка 147 см 13 р. Ще не росла толком. І КД ще нема. Син в цьому віці то почав тільки, і за 2 р вимахав будь здоров
Допоможіть знайти• 31 марта в 11:39
Ответ дляЛеди_в_ночи
Кажуть, що з початком КД дівчата практично не ростуть
Леди_в_ночи• 31 марта в 11:39
Ответ дляДопоможіть знайти
Хто каже?
Я таке тільки на порадниці прочитала. Тут цю мантру передають із вуст вуста.

Тобто ви вважаєте, що жінки які зараз180 см , такими і були в 11-13 років?
автор Щось не спиться • 31 марта в 11:40
Ответ дляЗ бісиками
Та можна, звичайно. Але стимулювати гормонами не буду, головне здоров´я, а не зріст.
Допоможіть знайти• 31 марта в 11:40
Ответ дляЛеди_в_ночи
Хто каже?

Дівчата тут пишуть про своїх дітей
Я не Тролль• 31 марта в 11:40
не пам´ятаю, але у мене почались в майже 11 років, після того я точно ще росла.
оксюморон• 31 марта в 11:41
думаю на 6-7 см точно .у меня начались в 15 лет
рост мой 1,79
автор Щось не спиться • 31 марта в 11:41
Ответ дляЛеди_в_ночи
Та начиталась ось.
У більшості дівчат основний період швидкого росту відбувається до або в перший рік після менархе (першої менструації). Після цього ріст помітно уповільнюється, і в середньому дівчата додають лише 5–7 см після початку місячних.
Допоможіть знайти• 31 марта в 11:42
Ответ дляЛеди_в_ночи
Хто каже?

Не знаю і хвилююсь за дитину
Пуки-куки• 31 марта в 11:42
Я точно більше ніж на 20 см виросла. Місячні почалися в 10, за три місяці до 11.
автор Щось не спиться • 31 марта в 11:43
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У сучасних дітей норма і 4 клас
Перепрошую, про норму і 4 клас не зрозуміла. Це ви про початок місячних? Так, уже рахується нормою в 4 класі
Русланка з гілки• 31 марта в 11:44
КД почались в 11 років, тоді була 160 см, виросла ще на 15 см. не в обіду-оце якась маячня, що ви пишите що не ростуть. усі мої подруги росли ще років до 17
Куда_бежать• 31 марта в 11:44
Сейчас 14,5 лет, месячные с 11 лет, года 1,5 не росла вообще, за последние 3 месяца выросла на 2см, хз то ли скачок пошел, то ли последний рывок
Кундалина• 31 марта в 11:45
Не знаю, как было у меня. Тогда такого бреда не было. Все росли и не было постоянного измерения роста. Просто раньше месячные начинались в 12-13 лет, когда у девочек рост уже замедлялся. Сейчас цикл у многих начинается на 2-3 года раньше. Вы много видели девушек с ростом 11-летних детей? Моя дочь выросла на 20 см.