Щось не спиться• 31 марта 2025
Після початку місячних на скільки см ще виросли?
Пишуть, що дівчатка майже не ростуть після того, як почалися місячні. У моєї доньки місячні почалися в 11. З 11 до 12 років виросла на 6.5 см. Зараз 12.5 років, за півроку всього на 5 мм підросла, зріст 149. Щось я не пам´ятаю як у мене було з цим, я сама не висока 160 см
Совбез• 31 марта 2025
У моєї тітки при союзі ще почались в 4 класі. Тобто років в 10-11. Зараз вона 175 см.
Навряд чи в 5-6 класі була такого зросту.
На фото дитина дитиною була, дрібною і худою
Щось не спиться
• 31 марта 2025
Ответ дляКуда_бежать
Сейчас 14,5 лет, месячные с 11 лет, года 1,5 не росла вообще, за последние 3 месяца выросла на 2см, хз то ли скачок пошел, то ли последний рывок
Або чогось не вистачало організму, а зараз він те отримав.
Шкварочка• 31 марта 2025
Я о себе где-то писала. Месячные ровно в 11, росла до 15, выросла на 15 см, до 164 (дверной косяк всё помнит))). Скачков роста не было никогда, очень плавно росла.
У дочки месячные начались в 13,4, за полгода выросла уже на 3 см, уже 158 см.
40каградусная• 31 марта 2025
Я росла років до 13-14 то точно. Місячні почались мабуть в 11-12, не памятаю. Якщо у вас зріст 160 см, і чоловік +- такий самий або вищий. то ще виросте, не хвилюйтесь. Але в мене була проблема навпаки, я була найвищою до 9 класу, всі такі манюні були, а я як дилда, хоча всього 170 см зростом. Але за 10-11 клас багато дівчат підтягнулись і стали вищі мене.
Куда_бежать• 31 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
Сдавали кровь на гормон роста, в норме. Поэтому я успокоилась
Щось не спиться
• 31 марта 2025
Ответ дляКундалина
Не знаю, как было у меня. Тогда такого бреда не было. Все росли и не было постоянного измерения роста. Просто раньше месячные начинались в 12-13 лет, когда у девочек рост уже замедлялся. Сейчас цикл у многих начинается на 2-3 года раньше. Вы много видели девушек с ростом 11-летних детей? Моя дочь выросла на 20 см.
Взагалі, так, є багато жінок зростом 150, навіть менше ми з малою бачили неодноразово. Легко порівняти в транспорті, наприклад, коли їду з дитиною і стоїть жіночка менша зростом за мою малу.
Кундалина• 31 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
Вот прям много с ростом 150 не видела. Опять же, генетику никто не отменял.
Щось не спиться
• 31 марта 2025
Ответ дляКуда_бежать
Як називається? соматотропний гормон?
Щось не спиться
• 31 марта 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Автор, а який зріст у батька дитини?
Детские_Будут?• 31 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
Не переживайте, ще має вирости)
Ну покажіть доньку лікарю, якщо переживаєте.
Замороженная селедка• 31 марта 2025
Ответ дляоксюморон
думаю на 6-7 см точно .у меня начались в 15 лет
рост мой 1,79
Ого)) вам в моделі можна йти
Замороженная селедка• 31 марта 2025
Мала виросла сантиметрів на 10 після початку місячних. Зараз майже 13, зріст 160, почалися у 12,3 була десь 149-150 см
Куда_бежать• 31 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
Як називається? соматотропний гормон?
Он самый
Полуничка• 31 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Бред.
Я выросла на 30 см
Что именно вы назвали бредом?
З бісиками• 31 марта 2025
Ответ дляПолуничка
Что именно вы назвали бредом?
То,что останавливается рост. Все индивидуально.
Полуничка• 31 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
А почему вы назвали это бредом?
З бісиками• 31 марта 2025
Ответ дляПолуничка
А почему вы назвали это бредом?
Рост человека прекращается на третьем десятилетии жизни. У мужчин – примерно к 24–25 годам, у женщин – к 20–21 году.
Наполеон Бонапарт• 31 марта 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Хто каже?
Я таке тільки на порадниці прочитала. Тут цю мантру передають із вуст вуста.
Тобто ви вважаєте, що жінки які зараз180 см , такими і були в 11-13 років?
У меня месячные в 11.5 лет начались ,была 164 см ,выросла ещё на 3 см
У дочки в 11 лет начались, была 159 см ,сейчас ей будет 14 ,рост 161.5 см ,выросла на 1.5 см ,в школу шла на голову выше всех ,а в результате такой относительно небольшой рост
Я только на советчице читаю ,что вырастают девочки на 20-30 см после начала КД ,в жизни не встречала такого
Грибной_Дождик• 31 марта 2025
Особисто я з початку місячних випасла на сантиметрів 3-5 від сили, нога зовсім не виросла з того часу.
Але, у мене і батьки не були високими.
Є знайомі, хто ще добряче виріс після початку менструацій, тому не думаю, що це твердження є універсальним
Тут більше питання в генетиці та здоровʼї, думаю
Але, у мене і батьки не були високими.
Диверсификация• 31 марта 2025
Нормально выросла. Не слухайте бред що після початку не ростуть дівчата.
Диверсификация• 31 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
Та начиталась ось.
У більшості дівчат основний період швидкого росту відбувається до або в перший рік після менархе (першої менструації). Після цього ріст помітно уповільнюється, і в середньому дівчата додають лише 5–7 см після початку місячних.
Може в тих дівчат що вже не росли почалися в 16-17?
АнтиТанкист• 31 марта 2025
Я після початку місячних виросла на 3 см всього.
Донька за 10 місяців від початку місячних вже виросла на 5, але ми досить високі і так, я 175, донька у 12 років 172, думаю буде вище мене сантиметрів на 5.
Леди_в_ночи• 31 марта 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В 11 лет 164 см? А потом резко прекратился? Такое только на советчице я читала. Ну и значит у вас что-то явно с гормонами не то было.
У меня дочка оч высокая, как и я впринципе) и в 11 с половиной лет у нее 157 см. И вырастет она как я не зависимо когда пойдут месячные. Потому что у меня было точно так же.
Броніки для Моніки• 31 марта 2025
У моєї КД з 11ти, зріст був 162. Зараз їй 12, зріст 168. Очікую що ще виросте, ми з татом високі.
Наполеон Бонапарт• 31 марта 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Что не то ? Диагноза нет какого то . Я шла в школу на голову выше всех,рост был 131 см ,дочка тоже . Рост был равномерный до начала месячных ,что у меня ,что у дочки, даже по вашей таблице рост очень высокий ,в 11 лет написано 157.7 см очень высокий, в 12 163 см ,ну у меня был 164 в 11.5 ,практически что и в таблице ,потом ещё росла по сантиметру в год где то три года
Леди_в_ночи• 31 марта 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вы написали вначале что в 11 был рост 164. После таблицы поменяли показания)
Все я больше не хочу с вами общаться не доказывайте мне что-то.