Помеха справа• 31 марта в 10:51

хвороба і танці

в суботу дитинка захворіла.
сказала, що болить горло, нежить трошки і тіло ломало. без температури.
в неділю вже почувалась нормально (тільки ніс був "мокрий", бо вона не вміє нормально виш...).
сьогодні вже ок, пішла в школу.
питання - на танці краще сьогодні не давати?
вони раз в тиждень(
Невгамовна Бу• 31 марта в 10:54
Якщо танці раз в тиждень, то це не серйозний спорт і не підготовка до світової першості, отже не варті тих мук, танцювати з соплями
дожену і ощасливлю• 31 марта в 10:54
Як казала наша тренер по гімнастиці, при початку хвороби, потрібно навпаки прийти на тренування і кров розігнати.
Але не знаю про заняття раз на тиждень… це таке..може вона не підготовлена і більше стрес буде .