ПробілНеПрацює• 31 марта 2025

відстрочку від призиву

Добрий вечір, чиї чоловіки оформляли відстрочку - догляд за людиною з інвалідністю. Скільки це зайняло часу? Ваші чоловіки самі відносили документи? Боюся що чоловіка загребуть раніше ніж він порог тцк переступить з цими документами. Дайте поради, розкажіть. Дуже страшно мені. Вільної дати в електронній черзі чекати майже два тижні.
Мне без сахара• 31 марта 2025
А хто сказав,що йому дадуть відстрочку?
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляМне без сахара
А хто сказав,що йому дадуть відстрочку?
Поясніть, чому не дадуть?
Барабасиха• 31 марта 2025
Які документи вже є?
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Які документи вже є?
Висновок мсек, пенсійне посвідчення, посвідчення інваліда, довідка про місце реєстрації, свідоцтво про народження
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Які документи вже є?
До цього була бронь, але на роботі не продовжили. І вчасно не сказали дотягнули до сьогодні. Обіцяли, а сьогодні поставили перед фактом
Барабасиха• 31 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Де висковок з собезу? Хто ще рідний. Реєстрація одна? Інввлідність точно потребує догляду?
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Не має рідних
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Треба ще висновок із совбезу?
А у нас макарошки• 31 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Десь вказано, що інвалід потребує догляду?
Барабасиха• 31 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Не має рідних
А він хто їй?
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Реєстрація різна
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Інвалідність 2 групи
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
А він хто їй?
Син
Барабасиха• 31 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Інвалідність 2 групи
І що?
Барабасиха• 31 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Син
Це ще не означає, що потребує догляду
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Це ще не означає, що потребує догляду
Треба щоб було написано, що потребує догляду?
Барабасиха• 31 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Звічно. І реєстрація одна. Ще й перевірять сумісне проживання. Місто одне? І яке захворювання? Якщо дцп і не ходить, то може
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
13) які мають одного із своїх батьків з інвалідністю I чи II групи або одного з батьків дружини (чоловіка) з числа осіб з інвалідністю I чи II групи, за умови відсутності інших осіб, які не є військовозобов’язаними та відповідно до закону зобов’язані їх утримувати.
На о це ми посилаємося
Пиши-пропало• 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Реестрації одної не треба, сумісне проживання не перевіряють. Родичка оформила все неділю тому. Я з нею ходила. І не лежача людина зовсім, захворювання типу арторози, і сердцеві хвороби. 2 группа.
Барабасиха• 31 марта 2025
Ответ дляПиши-пропало
В якому місті такі щедрі в ТЦК? Жінки ж за згодою мобілізуються. Чи вона офіцер?
Барабасиха• 31 марта 2025
Довідка до Акту МСЕК (медико-соціальної експертної комісії) у якій наявна відмітка, що особа потребує постійного догляду, або
Витяг з рішення експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, або
Висновок ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) медичного закладу щодо необхідності постійного догляду за формою № 080-4/о, №080-2 або довільна форма
Ну то ваше діло, хай йде. План виконувати треба
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляПиши-пропало
Дякую.
Мне без сахара• 31 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Поясніть, чому не дадуть?
Потрібен висновок ЛКК,що людина потребує догляду.
І, якщо в чоловіка є дружина то можуть і не дати, бо вона теж може доглядати.
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляМне без сахара
Вона мені не родичка, я тут при чому
Давно без алко• 31 марта 2025
Ответ дляМне без сахара
Может . Но не обязана . И категорически не хочет смотреть свекровь . И никто ее не обяжет . Значит единственный доглядальник - сын . К тому же сама инвалид категорически против досмотра невесткой .
Любое действие ТЦК можно обжаловать через суд .

Автору надо крепко погуглить законы . Действительно ли требуется висновок , что требуется догляд . Или достаточно просто инвалидности .
И сразу запастись адвокатом , если придется идти в суд обжаловать решение ТЦК
Барабасиха• 31 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Вона мені не родичка, я тут при чому
Вище пані написала, що легко дають. Вірте їй.
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Якщо його заберуть, я через суд доказавши, що він єдиний доглядальник зможу його повернути назад?
автор ПробілНеПрацює • 31 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Якщо це ви смайлики ставити ,то зупиніться будь ласка, я вже заспокійливе випила бо я хвилююся. Це неприємно
Давно без алко• 31 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Автор !!
Если вы не гуглите законы , идите к адвокату !
Адвокат четко скажет , что вы можете , а что нет .
Никто здесь из адвокатов не будет вам бесплатно предоставлять консультацию . А остальные не особо разбираются .
Мне без сахара• 31 марта 2025
Ответ дляДавно без алко

Висновок треба. А те ваше хоче - не хоче не діє.
В моєї знайомої чоловік військовий. Захворіла бабуся, живе за триста км від знайомої. Мама його виїхала ще в перші дні і вертатись не збирається. Чоловік на війні з серпня ´22. Писав, просив, навіть командування кудись писало,щоб йому дали відстрочку, бо немає більше родичів. Сказали, є дружина і мати. А дружина не може,бо працює. Та й не хоче. А мати категорично відмовилась.
От іздила дружина на вихідні, а так сусідка ходить, їсти носить, бо бабуся не встає.