Пацелуйнитуда• 01 апреля 2025

Батько і дитина

Як ви думаєте можна дитину залишити батькові на 3 роки поки я буду навчатись за кордоном. Розлучені. Чи це неправильно?
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Як саме насильно позбавили сім´ї?
Хто такі всі, які їм полишали?
В чому винне ваше дитя?
Ну всі, кого вони розлучтли, його батьки, усі їм дітей полишали як ти котят, хай утримують, годують, лікують, виховують, короче хай довбуться з тими дітьми..
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
ну якщо так питання стоїть ’нехай роблять, що хочуть’, то мабуть дитині точно буде краще з батьком, ніж з вами.
Ви ж вже прийняли рішення, шукаєте підтвердження йому?
Ні, підтверджень не шукаю. Просто думаю як краще зробити чи до, чи після🤣
Пацан к успеху шел• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
У вас хлопчик чи дівчинка?
Чому провину за невдалі стосунки з чоловіком має спокутувати ваша дитина?
ПлакалаВАвто• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Ви хочете виправдати мого чоловіка? Звичайно не в комі. Але у нього більше можливостей. Грошей більше, думаю, що дитині треба грошей, а не обнімашки, фігня це все.
Так Ви обговорили свою поїздку закордон з тими, на кого залишите дитину?
ПлакалаВАвто• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
З Вами все гаразд?
ПлакалаВАвто• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Що до чи після?
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
У вас хлопчик чи дівчинка?
Тому що вона схожа на нього, його любить не дивлячись на те, що він її бив, гнав, кричав, ігнорував, а я богу душу декілька разів чуть не віддала і кожний день мене ненавидить. Мені надоїло, хочу жити для себе, мені ці церковні приколи смиряйтесь і кайтесь надоїли)))
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Він нас видворив просто. Вигнав, погрожував нам.
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
З Вами все гаразд?
Так) все чудово)
ПлакалаВАвто• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Ви зовсім хвора залишати дитину там де її ображають?
ПлакалаВАвто• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну і навіщо йому дитина?
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Це її батько, він ідеальний, спокійний, не психічний, добрий, розумний, багатий, успішний, а я що, тупа, неадекватна, психічно хвора. Так, думаю, що там буде краще.
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Ну і навіщо йому дитина?
Мені всерівно навіщо.
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Ну і навіщо йому дитина?
Справа в тому що вона нікому не треба. Тому ті, хто це організував хай займаються. Роблять що хочуть.
Дитина просто усіх роздражає, хай їх бісить, а не чужих., мені навіть священик так сказав.
Синди Кроуфорд• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
який жах( вона ж і вам непотрібна(
Душка-свекрушка)))• 01 апреля 2025
Автор, скажіть, що ви створили тему для клікбейту?) Інакше я ваші міркування не можу осягнути... Вам би спочатку в терапію піти, розібратися з собою та своїм ставленням до дитини в першу чергу. Ви на дитину переносите негатив, який відчуваєте до чоловіка та його батьків - це очевидно.
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
який жах( вона ж і вам непотрібна(
Я такого не казала, але їй краще з батьком буде.
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви ніколи не бачили як матері лишають дітей батькам? Вони усі психічно хворі???
Синди Кроуфорд• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Справа в тому що вона нікому не треба
це були ваші слова. Ви плануєте залишити свою дитину людям, яким вона не потрібна, з цього можна зробити висновок, що вам і самій байдуже на неї.
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Справа в тому що вона нікому не треба
Це ж її батько!!!!!!!!!!! Рідний, якого вона любить!!!!
Душка-свекрушка)))• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Я не кажу, що ви хвора. Але у вас точно безлад в душі. Таке має право на існування, але варто спробувати пропрацювати цю ситуацію.
Народження дитини - це спільне рішення свдомих людей. Ви - перша людина, яка приймає рішення щодо свого тіла, незалежно від чоловіка.
Синди Кроуфорд• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
вона і вас любить, а ви її ні, і батька також мабуть любить, а він її ні.
Тому бідна ваша дитина, але виросте, заробить на психотерапевта)
ПлакалаВАвто• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
«Тому що вона схожа на нього, його любить не дивлячись на те, що він її бив, гнав, кричав, ігнорував»

Визначтеся вже з легендою
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто

Визначтеся вже з легендою
У мене є купа відеозаписів))) не переживайте. Та і дитина ж не глухоніма, сама про все скаже.
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ні, не я перша, а він запропонував, що хоче дитину, я тільки погодилась.
ПлакалаВАвто• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
А де він ідеальний і спокійний?
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
А де він ідеальний і спокійний?
Це коли дитині було 1-2 роки🤔 потім життя заграло новими фарбами. Тому я до цього прагматично ставлюся. Як казав монах один будуть гроші, буде все. А я з якою начинкою цукерки чи не пофіг? Як вона буде мати на інші собі купити. Погано коли у тебе всього 1 цукерка і без вибору.
Розумна Губка• 01 апреля 2025
Я оставляла на год, тему тут создавала на меня налетели. Так что тут вы поддержки или совета не услышите это точно
автор Пацелуйнитуда • 01 апреля 2025
Ответ дляРозумна Губка
Та, плюньте і пройдіть. Це поки ти сам не стикнеться з хитрови€баними.
Душка-свекрушка)))• 01 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Так справа ж не в осуді вас (принаймні з мого боку). Якщо ви вже прийняли рішення, то з якою метою створили тему?
Якщо ’дитина все бачила та чула’, то навіщо її залишати з батьком? Ви ж розумієте, що є шанс, що з часом люди, з якими ви її залишите, у неї створять ваш образ в найбільш невигідному світлі? Ви до цього готові?
Я знаю родину, де дитина росла з батьками її батька. Дівчинка гарно вихована і має все, що їй потрібно. І зовсім не зацікавлена у зустрічі з біологічною мамою. Та й батько створив нову родину і рідко бачить доньку. Можливо, це й на краще для неї. А як вона буде жити доросле життя - побачимо.