Пацелуйнитуда• 01 апреля в 10:11
Батько і дитина
Як ви думаєте можна дитину залишити батькові на 3 роки поки я буду навчатись за кордоном. Розлучені. Чи це неправильно?
Пацелуйнитуда
• 01 апреля в 12:39
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так справа ж не в осуді вас (принаймні з мого боку). Якщо ви вже прийняли рішення, то з якою метою створили тему?
Якщо ’дитина все бачила та чула’, то навіщо її залишати з батьком? Ви ж розумієте, що є шанс, що з часом люди, з якими ви її залишите, у неї створять ваш образ в найбільш невигідному світлі? Ви до цього готові?
Я знаю родину, де дитина росла з батьками її батька. Дівчинка гарно вихована і має все, що їй потрібно. І зовсім не зацікавлена у зустрічі з біологічною мамою. Та й батько створив нову родину і рідко бачить доньку. Можливо, це й на краще для неї. А як вона буде жити доросле життя - побачимо.
Ну, це її право, її вибір. Я не буду дитину осуджувати. Я все життя буду просити бога щоб її захищав де б і з ким вона не була. Я думаю ч що вона впорається і якщо що дасть по зубах мамкіним синочкам))) я це вже відчуваю, характер батька, вона не буде думати що буде потім, за себе вона заступиться, а на більше агресію буде ще більша. Поки матері по зубах не дасть.