Бавовна• 01 апреля 2025
Попугай Корела імітує статевий акт
Люди, в кого є попугай породи Корела, хлопчик. Останнім часом скидає драбинка так, щоб вона зачепилася за клітку, розміщується між драбинкою і жердинкою, і починає імітувати статевий акт(треться жопою об жердинку). Скажіть будь ласка, йому ж не обов´язково шукати самку? Здоров´ю його не зашкодить ?
Шумелка Мышь• 01 апреля 2025
Капець, у мене є хлопчик, ніколи такого не робив. Живе в мене 8 років, самку не шукала, все норм
Бавовна
• 01 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Може в мене закохався)) весь час лізе цілуватися
Бавовна
• 01 апреля 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
жените его
В сенсі? Під час того як почав, проганяти?
Та_шо_ж_таке• 01 апреля 2025
Ответ дляБавовна
в сенсі, даму йому купіть, парочку. Весна у птахів інстинкт розмножуватись
Кукарикуууууу• 01 апреля 2025
Ответ дляБавовна
У нас и у родственников были неразлучники.
Наш ’имел’ штору😜.
А родственники даже пошили для своего игрушку в виде подружки попугая😂
Мог и на человека ’пристроиться’😁, любимого члена семьи😍
Наш ’имел’ штору😜.
Леплю из пластилина• 01 апреля 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Куда их потом девать?
Бавовна
• 01 апреля 2025
Ответ дляMirinda78
В мене так робив, а що ж - природа, самочки ж немає
Він весь час таке робив, чи якийсь період?
Не люблю натовп• 01 апреля 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А ви впевнені, що самочці то треба?
Бритоножка• 01 апреля 2025
У вас хоть имитирует, а у меня самочка бесконечно несётся. Худенькая, перья немного выпали и все равно. Переживаю
Оле Лукойе• 03 апреля 2025
Пара не обязательно. Старайтесь придерживаться графика сна. С закатом ложиться спать.