Вишиванка• 01 апреля 2025

Ви б заклали свою квартиру за борги чоловіка?

Дівчата, сидимо з подругою і вже другий день в неї дилема, з якою дозволила написати сюди за думкою. Бо я не впевнена, що я об’єктивно пораджу - в мене з чоловіком зараз напружено все.
По подрузі: в шлюбі півтора роки, Доні рік, живуть в квартирі з чоловіком і дитиною, яка записана на його батьків, там якась складна історія була з його бізнесом, через що на ньому ніякого майнамнема взагалі. Відповідно правового відношення до тої квартири дружина ніби не має, і ніякого спільного майна теж немає. Є шлюбний контракт; по якому його це його, її це її. Чоловік планує брати в борг велику суму, щоб викупити свою частку в бізнесі, яку раніше забрав партнер за борги. Борг дають під закладку житла. Щоб не залучати в процес своїх батьків як власників квартири він пропонує закласти квартиру подруги, її зробити якби поручителем боргу. Вона відмовляється. Бо в країні війна, ми не знаємо що буде завтра, є маленька дитина, і якщо завтра чоловік захоче піти, або щось стається з ним чи з ними обома, іі квартиру просто відіжмуть колектори, а це єдине майно яке в неї є. І в разі будь якого форс-мажору це все; чим вона зможе розпорядитись, щоб піднімати дитину. Чоловік образився, сказав що вона не довіряє, не хоче допомогти, а він старається для сім’ї. Напруга і перспектива геть зіпсувати відносини. Подруга в роздрав другий день. З одного боку це родина і треба триматись купи, і бути один за одного. З іншого - ризики лишитись з дитиною і ні з чим. Конкретного плану по поверненню боргу і розвитку бізнесу там нема. Як би вчинили ви?
VIKYSIA• 01 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
І чоловік пропонує закласти дошлюбну квартиру?
Прєлєсно!
Главное родительскую квартиру он не хочет впутывать
PORKA• 01 апреля 2025
Тут не може бути варіантів відповіді.
Ні, закладай свою.
Тут пояснювати навіть не треба, адекватний не закладе квартиру дружини, тим більше при малій дитині.
Prervana• 01 апреля 2025
Если она не планирует активно включаться в бизнес-процессы и делать этот бизнес своим - то нет, никаких кредитов под залог жилья.
ЛюбимаЯНЬ• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Квартира, в якій вони живуть по документах на його батьках. Дитина там прописана, дружина в своїй квартирі
Дивіться.
Вона має спокійно, але твердо і безапеляційно сказати.
Я тебе люблю.
Але я як мати несувідповідальність за нашу дитину.
І моя дошлюбна квартира це непорушна цитадель і опора куди я можу повернутись з дитиною голою босою, голодною. І я з дитиною буду в безпеці.
Я сама будувала цю цитадель. Вона не порушна
Ластоноша• 01 апреля 2025
Перспектива просрать квартиру, вот это перспектива! А какие отношения, адекватный такое б не предложил даже!
Не соглашаться, новую он любезно от жены спрятал, а как захотел рисковать, так чужой квартирой рисковать??
Развод, так развод, тем более ей есть где жить. Никогда б я не посоветовала свою квартиру отдавать!
Я сейчас замуж не выхожу, чтоб когда я до оформлю вторую, которую до мужа заработала, потом любезно делить не що ел с новой бабой) Я не живу в розовых очках и вполне осознаю, что мужчина существо инертное, может и уйти, а вот заработанная недвига останется мне и моему ребенку. К слову, замуж и не выйду, чтоб если что, то ребёнку перейдёт, а так по закону ещё и делить надо было б с ним!
Мы когда сходились, сказал мне, а может твою продать, доложить и купить бОльшую? Говорю, мое мы ничего продавать не будем, вот заработаешь, твое и продашь) Купи меньше и сдавай! Не обиделся, просто не понимал, что я наперед могу думать и предвидеть)))
Так что никогда и ни за что свое имущества мужчине не давать, даже денег, даже мужу!
ШобВам_КакНам• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Моя порада - думати про себе, бо чоловік сьогодні з нею, завтра ні. Борг на рік, сума велика, плану повернення боргу нема - розведе руками і скаже - ну тобі ж є де жити, ти ж в мене, твою хату віддавай. А в його квартирі вона ніхто. Шлях з дитиною сидіти під церквою. Але це моя думка з урахуванням мого чоловіка і наших відносин. Тому спитала у вас.
Авторко, ваша помилка в тому, що ви вигадали ситуацію абсолютно однозначну. Тому тема не буде мати потрібного розвитку. Нема конфлікту, все ясно.
Ластоноша• 01 апреля 2025
Ответ дляСекретница
Для своего мужа бы сделала однозначно. В случае подруги нет, ни в коем случае
А чем ваш отличается? Он не такой?)))
Жена сантехника• 01 апреля 2025
Бред какое-то, какая нормальная отдаст свое жилье за чужие долги . Гнать в шею его лучше а не деньги ему давать
Кросівки оригінал• 01 апреля 2025
Квартира в неї напевно дармова, спадщина або батьки купили, тому і є такі дурні роздуми
ЛюбимаЯНЬ• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Ви абсолютно праві.
Плюс у ваших текстах багато червоних прапорців.
Шлюбний контракт. Твоє це твоє, а моє це моє.
Не хоче закладати квартиру батьків, напевно розуміє ризики.
Маніпуляція. Ви тільки уявіть, вона ще є власником нерухомості а він вже маніпулює почуттям вини .
Як тільки вона закладе свою квартиру - вона стане ніхто, і звать її ніяк, і взагалі вона живе на його харчах, і з власності в неї залишиться тільки бруд під нігтями
автор Вишиванка • 01 апреля 2025
Ответ дляМуркошечка
Так а хто живе в її квартирі й кому ті гроші? Що за бізнес такий важливий. Взагалі чого за ті яйця тримається? По факту в нього лише борги
В її квартирі зараз диве її мама. Вона не в оренді
бибизяна• 01 апреля 2025
Нет,я бы не только стала это делать, но и бросила бы его
Борисфенка• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Геніально! Ще й мама її буде жити потім на вулиці?
Взагалі нема про що балакати.
ЛюбимаЯНЬ• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
А квартира часом не мамина, чому мама там живе?
Муркошечка• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
А мамина де?
Даха-сваха• 01 апреля 2025
Троляча тема. Автор навигадувала купу деталей, чим все зіпсувала.
Як_наготую...• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Ніби не дура, бо все розуміє і прийняла рішення що ні, але він тисне ображанням і маніпуляцією, що це родина і вона в нього не вірить і т д. Тому і виникла ця дилема.
Манипулятор. Заделал дитачку, нассал в уши и теперь хочет ободрать как липку
пьЯНА• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Ваша подруга должна сейчас сама демонстративно обижаться на мужа, что у него даже в мыслях есть подвергнуть её и ребёнка риску остаться без жилья. Сейчас у неё муж должен прощения просить, а не наоборот!
Добра, коли сита!• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
і хто їм дає кредит? це ж не банк точно, а якісь ліві ділки, а отже не буде ні бізнесу, ні квартири.
Взагалі історія якась надумана, нема вже таких дурних.
пьЯНА• 01 апреля 2025
Ответ дляСекретница
Ой, у моей знакомой муж неожиданно заболел и умер. Хорошо что им мозгов хватало никогда ни у кого не брать долги.
Никогда не надейтесь на мужей и всё в вашей жизни будет хорошо.
ПлакалаВАвто• 01 апреля 2025
Ответ дляVIKYSIA
Дятел он ещё тот
мадамГрицацуева• 01 апреля 2025
А шлюбний контракт-то чия ід4я?
Він цим дружину не принизив?
Ні-ко-ли!
65 років
Одна_на_всей_планете• 01 апреля 2025
То есть у его родителей есть 2 квартиры? В одной живут они, в другой- сынишка бизнесмен с подругой авторицы и дитем? Верно?
Но родителей не хочет тревожить?
Весела пiсенька• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Ха ха. То есть когда женился на ней с пузом и все с бизнесом было ок .То его это его. А как всрался то свою хату приберегу а жены не жалко. Ну и мудило. Я бы даже не думала услышав такое предложение сразу подала бы на развод )))
Секретница• 01 апреля 2025
Ответ дляЛастоноша
А чем ваш отличается? Он не такой?)))
Да, прикиньте, не такой. Отличается тем, что у нас тоже в случае развода каждый останется со своим. Но мне муж купил недвижимость. Это квартиры и коммерческие помещения. Также мой муж полностью содержит меня, моего ребенка от первого брака и помогает подарки и ( финансово отказываются) моим бабушке с дедушкой.
Ластоноша• 01 апреля 2025
Ответ дляСекретница
И вы б всеми квартирами и помещениями рискнули б?
Секретница• 01 апреля 2025
Ответ дляпьЯНА
Мой муж предусмотрел этот вариант. Не у всех мужья бестолковые. В случае смерти мужа мне выплатят хорошую сумму. Но я надеюсь, что мой муж будет жить вечно.
ШобВам_КакНам• 01 апреля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Так. При розумному підході можна було лялечку створити і обговорення на 50 сторінок
Та_все_ок_будет• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
І вона розглядає варіант, як лишити ще і власну матір без житла фактично? Я б вам не вірила, але знаю 2 такі історії , то мати продала квартиру, щоб борги сина сплатити, і зараз живе в орендованій грошей не має , здоровя повний жах. Інша дівчина заклала свою квартиру, щоб одруженому!!! кавалеру розвинути бізнес. Все це дуже жахливі ситуації ...Батьки іі чоловіка молодці, а вона ні. Це схоже на співзалежність, порадьте їй звернутися до спеціаліста, а можливо і в групи взаємодопомоги.
Скорая помощь• 01 апреля 2025
Ответ дляСекретница
А как он это сделал? Застраховал жизнь и каждый месяц платит деньги за страховку?