шукаю відгуки про великий басейн КПІ.Буде ходити дитина 8 років. Які умови роздягальні, душ, чи є додатково тренер, зона очікування для батьків? Цікааво все
сладкий_ноябрь• 01 апреля в 15:02
Краще на воздухофлотському, це геть близько, але якість не порівняти.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 апреля в 15:12
Ответ длясладкий_ноябрь
без шапки резиновой всех заворачивают на выход
сладкий_ноябрь• 01 апреля в 15:17
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А ви хочете плавати в волоссі?
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
це скрізь такі правила
Ответ дляТатьяна В.П.
це той, що в 24 корпусі?
а їх там декілька?
Татьяна В.П.• 01 апреля в 16:57
Ответ дляНадежда-8877
а їх там декілька?
може і вже і декілька, Ви ж пишите про великий, може є і малий?
Була там в 95 році, роздягальня велика на багато шафок, але там було для студентів, не було зони очікування батьків