Форс мажор• 01 апреля в 20:28
Купила я собі сьогодні сумку не дуже дешево і такий
Облом .. ну не слідкую я за трендами .. немає часу , думала нова моделька ( так продавчиня сказала ) а потім подруга сказала що це взагалі стара модель 😐 ну таке , не проблема звісно але трішечки не приемно 🙂
Викачую яйцями• 01 апреля в 20:53
Ответ дляНа границе
Вот это замес пошел 😅 какая уже разница какая там у автора сумка. Непозбувна - хамка, жесть)
Тригернуло знатно.
На этом полу, эти кеды одна советчица , без анонима, показывала
Но я не подозревала что у нее здесь адвокаты есть
Мишка-шалунишка• 01 апреля в 20:55
Ответ дляФорс мажор
Боже дівчатка , Ви чому такі злі в більшості ? Дала 5500 , ну буду вже носити ..
Если сомневаетесь, верните ее.
Сумма не маленькая, можно выбрать хорошую модель.
На вид сумочка обычная, простенькая, совсем не выглядит на эти деньги.
Форс мажор
• 01 апреля в 20:55
Чесно дівчата , всі що плещуть ядом , як ви себе почуваєте після цього ? Вам самим не гидко від себе , почали з сумки / завершили труною . Чого стільки жовчі ?? Це просто сумка .. дякую всім нормальним коментаторам . Я купила бо мені сподобалась і вона зручна , так , трішечки за сумувала що вона стара моделька , але мені всеодно подобається . Вертати не буду . Я написала шо вона не дуже дешева , але я не писала що не можу собі таку дозволити .. тому повертати не буду , куплю ще декілька інших .
Форс мажор
• 01 апреля в 20:57
Ще і до кедів причепились .. читаю і соромно чомусь мені за вас
Викачую яйцями• 01 апреля в 20:58
Ответ дляФорс мажор
Вы их недавно в хвастах показывали. Без анонима
Да?
Форс мажор
• 01 апреля в 21:00
Ответ дляВикачую яйцями
Да?
Ні , я ніколи їх не показувала ..😉
Винник• 01 апреля в 21:01
І кросівки з інсти, і сумочка звідти, 5500 за паль, а на Троєщині вони по 500
Форс мажор
• 01 апреля в 21:04
Ответ дляВинник
Добре , все саме так 🙂тіштесь
Життє Бентежне• 01 апреля в 21:06
Автор, Вам подобається - ТАК НОСІТЬ !
Навіщо тут запитуєте. Ви ж наперед знали, що тут почнуть дебати ні про що.
Я не слідкую, наприклад, за трендами, купляю зручне, що подобається особисто мені.
Не розумію тих, хто заради моди витрачає шаленні кошти тільки б подружані від подиву заздрили
Форс мажор
• 01 апреля в 21:07
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
Форс мажор
• 01 апреля в 21:08
Ответ дляЖиттє Бентежне
Автор, Вам подобається - ТАК НОСІТЬ !
Для мене вони не шалені , але це Ваша думка ))
Життє Бентежне• 01 апреля в 21:09
Ответ дляФорс мажор
ну то воно так, в продажу є набагато дорожчі.
В мене одне запитання - НАХІБА Ви тут запитуєте, щоби що?
Як ухурделю• 01 апреля в 21:15
Ну купили вы гдето адову паленку на хорсбит, это ж вечная классика, не переживайте. Еще бамбу до кучи и будете по классике.
Луковая• 01 апреля в 21:19
Ответ дляФорс мажор
Если нравится - носите. Не нравится - верните. Вообще она этих денег не стоит
неДодекаэдр• 01 апреля в 21:20
Ответ дляФорс мажор
Весь интернет в них максимум цена 3300 грн
Форс мажор
• 01 апреля в 21:24
Ответ длянеДодекаэдр
Ну покажіть таку саму за 3300 )) ну якщо прям весь інтернет .. чекаю 🤗
Ро30BbIu_CJIoHuK• 01 апреля в 21:26
Автор, це дуже дорого як для такої сумки. Я сьогодні нову, шкіряну купила фірми Fossil в Німеччині за 28 евро
Джинци на Флісі• 01 апреля в 21:29
Підіть і здайте її в магазин. Є два тижні на повернення товару
Форс мажор
• 01 апреля в 21:30
Ответ дляДжинци на Флісі
Так я не хочу ))
Гола з конопель• 01 апреля в 21:31
Если вы можете еще позволить себе купить, то купите уже 1 нормальную а не вот это. Честно...ну 2500 ладно б, но 5500
.
Джинци на Флісі• 01 апреля в 21:31
Ответ дляФорс мажор
Так я не хочу ))
Ну тоді носіть і не слухайте подруг