Флюорография гуся• 01 апреля 2025
У вас было что Kasta деньги не вернула?
Переживаю, два дня рабочих прошло, а они мой возраст получили ещё в пятницу и висит, не движется там точка...
Флюорография гуся
• 01 апреля 2025
Там точка есть, что ’в обработке’, а перед этим ’посылку получили’
Флюорография гуся
• 01 апреля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Было, что пытались не вернуть. Я скандалила
А не помните, что тогда именно было ?
Позаземний розум• 01 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
А не помните, что тогда именно было ?
Обувь. Много.
Флюорография гуся
• 01 апреля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Обувь. Много.
Вы им звонили? В конце концов они вернули ?
Флюорография гуся
• 01 апреля 2025
Ответ дляАнгелиночка31
Дзвонила двічі на гарячу лінію.Повернули після 2 дзвінка.
Вы звонили именно на каста или на конкретный магазин?
Та не реву я• 01 апреля 2025
Ні, ні разу не було. Але я перестала замовляти одяг після закриття точок з примірочними. Тільки щось, що точно знаю, що підійде.
Позаземний розум• 01 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Звонила, конечно, отзывы писала, вернули через пару недель
Ангелиночка31• 01 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
На гарячу лінію Kasta.
Все до блиску• 01 апреля 2025
Це залежить від фопа у якого купляли,замовляю постійно і повернення роблю час від часу,все добре.Якщо є питання,телефоную безпосередньо продавцю товару.
Все до блиску• 01 апреля 2025
Ответ дляТа не реву я
А я постійно замовляю,те що не підійшло повертаю.Альтернативи по постійним акціям і ціні не знайшла
Протру пилюку• 01 апреля 2025
Ось було тиждень тому, самі скасували замовлення, а гроші не повернулися. Я почала писати відгуки, що вони шахраї, не повертають гроші, то вони одразу подзвонили, але просили написати номер ІВАN і мій ідентифікаційний номер. Але я відмовилася давати свої особисті дані, невідомо з якою метою потім вони їх використають. Наступного дня подзвонила представник Касти, щось там почала пояснювати, але я знову відмовилася надавати свої персональні дані. Через 2 дні знову подзвонили з Касти і просили надати ідентифікаційний код, на що я відповіла що не збираюся цього робити і якщо до вечора гроші не повернуть, я буду змушена звертатися в поліцію (сума була 2000 грн). Наступного дня у вайбер попросили написати номер карти і гроші повернули.
Флюорография гуся
• 01 апреля 2025
Ответ дляВсе до блиску
А співробітники нової почти за відмови не дивляться косо? Бо мені здається що на мене дивляться. Багато відмов було. Але я спочатку речі цілою купою замовляла, на почті дивилась, відмовлялася, а потім заново замовляла те, що сподобалося і забирала без огляду.
Все до блиску• 01 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
А я все спочатку забираю,вдома міряю,якщо не підходить потім безкоштовно повертаю.Мене на пошті вже знають у лице,ніхто,нічого не скаже,це моє право,їхня робота.
Все до блиску• 01 апреля 2025
Не розумію про повернення коштів,маю підвʼязану карту і ніхто не питає ніколи інфо,гроші автоматично повертаються на неї,у випадку скасування чи відмови замовлення.
Протру пилюку• 02 апреля 2025
Ответ дляВсе до блиску
Як мені пояснила представник Касти, що є такі Фопи, які не можуть повернути автоматично кошти, тільки через їх бухгалтерію. До цього інші замовлення скасовували двічі, гроші поверталися протягом +- 30 хвилин