Мені часто звонили номери різні невідомі, то мобільні то стаціонарні( Київ), я виключала чи не брала, але один раз не витримала взяла і там був автовідповідач який запропонував курси по вивченню англійської, якщо я згодна на навчання нажати якусь цифру вже не пам´ятаю точно, якщо ні то другу нуль здається...я нажала , і вони такі гудбай і все, тепер переживаю це ж аферисти , як тепер це вплине на мене, мені взломають щось чи як. Не треба було нічого нажимати, вже тепер розумію
Ответ дляМоpгана
Та все, вже хату на себе переписали, всі гроші з карток перевели, ще й кредитів набрали на 159 мільйонів юаней.
А, ну і ваш пароль від порадниці вони тепер знають!)
Просто вже не знаєш чого від них чекати.
Ответ дляLonda___
Ничего не будет, вы очень мнительная
Дякую Вам, надіюсь