Natalettochka• 05 апреля 2025

Аферисти

Мені часто звонили номери різні невідомі, то мобільні то стаціонарні( Київ), я виключала чи не брала, але один раз не витримала взяла і там був автовідповідач який запропонував курси по вивченню англійської, якщо я згодна на навчання нажати якусь цифру вже не пам´ятаю точно, якщо ні то другу нуль здається...я нажала , і вони такі гудбай і все, тепер переживаю це ж аферисти , як тепер це вплине на мене, мені взломають щось чи як. Не треба було нічого нажимати, вже тепер розумію
Моpгана• 05 апреля 2025
Та все, вже хату на себе переписали, всі гроші з карток перевели, ще й кредитів набрали на 159 мільйонів юаней.
А, ну і ваш пароль від порадниці вони тепер знають!)
автор Natalettochka • 05 апреля 2025
Ответ дляМоpгана
Просто вже не знаєш чого від них чекати.
Londa___• 05 апреля 2025
Ничего не будет, вы очень мнительная
автор Natalettochka • 05 апреля 2025
Ответ дляLonda___
Ничего не будет, вы очень мнительная
Дякую Вам, надіюсь
Olvia1987• 05 апреля 2025
Ответ дляМоpгана
А можна хай у мене зламають?Скажуть мені пароль від фейсбука,бо ніде не можу знайти
Моpгана• 05 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
То візьміть у автора номер телефону школи англійської)
ylyudmila• 05 апреля 2025
Ответ дляNatalettochka
Дякую Вам, надіюсь
у них просто метка скорее всего проставилась что вы согласны пойти на курсы и позже вам позвонит реальный менеджер этих курсов и предложит к ним прийти