Пушка заряджена• 02 апреля 2025

Подруга відмовилась закласти квартиру: як поставити кордони з чоловіком чітко?

Я вчора прийшла до вас за порадою, чи закладати подрузі свою дошлюбну квартиру за борги чоловіка, бо ця квартира єдине що є в неї і що дістанеться дитині в разі чого. Думка всіх тут співпала з тією, що і я їй раджу - не закладати квартиру ні в якому разі.
Ну в власне з її слів діалог, коли вже вона чітко озвучила відмову. (Була ще пропозиція не закладати хату. А їй стати тоді поручителем по боргу. Вона відмовилась і тут, бо якщо щось стається-то вона відповість за боргисвофм же майном. Ті ж яйця, тільки збоку. )
-ти мені не довіряєш?
-це не питання довіри, це питання гарантій для дитини. Якщо завтра з нами щось стається, моя квартира єдине майно, яке точно буде в дитини. Нічого іншого в неї нема і закладати це я не буду.
-так у дитини є ця квартира, де ми живемо.
-у дитини немає цієї квартири, це квартира твоїх батьків. Якби у нас була спільна квартира в шлюбі, де є моя частка, це одне, а так ти пропонуєш мені в разі чого лишитись ні з чим взагалі.
-ти що думаєш що мої батьки сволочі?
-я нічого не думаю. Я хочу розраховувати на те, що я маю чітко і по документам, а не на чиюсь милість чи подачку, ось і все.
-так що мені тоді робити якщо я хочу брати борг заради сім’ї?
-закладай хату батьків, хай дадуть документи на це. В разі чого з боргами чи з нами/тобою вони зможуть продати її. Закрити борг і ще залишаться гроші. А якщо закласти мою хату - це шлях мені на вулицю.
-я не думав, що ти така меркантильна.

Тут без коментарів.
Його батьки не дають закласти хату, кредитор тисне. Вирішуйте або я гроші повертаю в бізнес і все: бо не можу тримати.

Зранку чоловік знову починає: не розумію чим ти ризикуєш, ти ж тут живеш?

Або він реально дебіл, або маніпулятор, але якщо йому нічого не дійшло, порадьте одну чітку фразу, яка донесе, що цього не буде з аргументацією, а не просто нахамити.
Бо мені це все вже попахує просто посланням нах, вибачте
Носки на подтяжках• 02 апреля 2025
Ответ дляБолеИменее
як забрали? Без суда?
Суд звичайно, коллектори, братки... там була повна програма. Вона пвдозрює що він гроші вивів за кордон і звалив з милою. А її залишив розхльобувати вона 15 років вже платить його борги. І все через той злощасний підпис.
Тень льва• 02 апреля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Кредитор це буде той, хто дасть в борг гроші під викуп бізнесу і хто потім буде стягувати
Подруга ближе к разводу,чем вы.Я бы развелась.Ибо в браке долг повесят если что на жену.
Бавовна• 02 апреля 2025
Ответ дляПушка заряджена
То чого він давить, якщо ніякі кошти ніхто не давав.
Ви сказали свою думку і все.
Для чого далі лізти в чужу сімью? Нехай дорослі люди самі розбираються.
БолеИменее• 02 апреля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
жесть... Вона хоч боролася, адвокатів наймала? Чому сама не звалила за кордон?
Носки на подтяжках• 02 апреля 2025
Ответ дляТень льва
Або переоформити квартиру. Подруга виплачує 20% офіційної зарплатні згідно постанови суду - іншого нічого на ній немає. Звичайно придбати щось у власність не має можливості більше
Фрикаделька• 02 апреля 2025
У ’послати к свиням’ є коректна форма ’ні. Тема закрита. Просто ні. Скільки будеш питати, стільки і чутимеш ні.’
Він не заспокоїться. Тому написати цю фразу на листочку і вручати йому кожного разу, як підніматиме питання. Йому не потрібні аргументи, йому потрібні гроші.
Носки на подтяжках• 02 апреля 2025
Ответ дляБолеИменее
Куди і з чим? Це давно було. Дитина батьки в Києві.
Носки на подтяжках• 02 апреля 2025
Ответ дляБолеИменее
Адвокати не допомогли. Спільне житло забрали і виробництво і ще вона залишилася боржником, бо жінка виплачує борги чоловіка і не важливо що на момент суду вона вже була з ним розлучена
Вишнёвая Леди• 02 апреля 2025
Плохо ваша подруга знает мужчину, только начинает вскрывать, кто он на самом деле. Он мне вообще на мошенника смахивает, который ищет пути отобрать у вашей подруги единственную квартиру. Ей стоит думать, где и как она будет жить без него.
Готова до другої• 02 апреля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Жах, просто жах..
Яка ж він кончена мразота.
Дитина його?
Носки на подтяжках• 02 апреля 2025
Ответ дляГотова до другої
Жах, просто жах..
Яка ж він кончена мразота.
Дитина його?
Так син його. Вчиться в універі в Англії, її коштом і коштом батьків її. А чоловік бувший забув їх як звали тому обережно зі своїми грошима і власністю дівчатка
Невісточка ж• 02 апреля 2025
А навіщо Ви приплітаєте сюди якусь віртуальну подругу?
Чому не можна просто писати від свого імені? Очевидно ж, що Ви саме про себе пишете.
Носки на подтяжках• 02 апреля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Яка вам різниця. Пораду напишіть, а не цькуйте.
Тушьмушьнюшь• 02 апреля 2025
Мне нравится - родители не сволочи и не меркантильные, но свою хату закладывать не разрешают. Если такие хорошие, то пусть эту, в которой живут, подарят здесь и сейчас ребенку... тоже, думаю, не хотят... та говорить вообще не о чем - нет, твердое нет, и все...
Полонянка SexShop-а!• 02 апреля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Я подруга, ми з одного міста, особливо нема кому підтримати, сидимо на кухні, третій день зі сльозами вона, пишемо бо маю тут профіль
вам не здається, що ви дарма інвалідизуєте свою подругу?
вона якась дурна, тупа, немічна і не може вирішити таке просте питання?
Фісташкова кава• 02 апреля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Для розуміння контексту і обговорення це не має значення
Невісточка ж• 02 апреля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Я авторку запитувала) Навіщо пишете з другого акаунта? Що це за дивні забави у Вас?
Готова до другої• 02 апреля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Це просто не людина, а виродок. Як таких земля тільки носить..
Я в шоці, як блін можна спати, дихати спокійно, коли ти знаєш, що просто кинув навіть не дружину, а власну дитину.
Подрузі сил, навіть не уявляю як вона то все пережила
Вишнёвая Леди• 02 апреля 2025
Мне ещё кажется, как нарцисс и манипулятор, он хочет лишить вашу подругу возможности уйти в свою квартиру, в любой момент. Если он оставит её без жилья, то сможет издеваться так, как ему захочется.
Неваляшкина• 02 апреля 2025
Подаю на развод и алименты.

Не понимаю о чем можно говорить, если нет стартового капитала на бизнес.
Носки на подтяжках• 02 апреля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Бо задовбав булінг, це не місце для вашого яду зранку
из желе я• 02 апреля 2025
Нет и всё.
Нарцисс-манипулятор, хитровымаханный, а не муж.

Пусть продержится. Скажите ей, что все местные здесь за неё и её решение не закладывать квартиру и не становится поручителем.

Может и развод состояться, но это с таким рано или поздно бы и так произошло.
Невісточка ж• 02 апреля 2025
Ответ дляФісташкова кава
Ваша відповідь точно зайва в контексті, просто флуд.
Носки на подтяжках• 02 апреля 2025
Ответ дляГотова до другої
Лежала в психіатричній лікарні 3 місяці... так, це жахливо було
DianaDee• 02 апреля 2025
он и его семья (родители) хотят использовать подругу, а своим отказом она вскроет их настоящее лицо и отношение (уже начала кстати).
дальше они будут ее только гнобить.
думайте уже сейчас, как сваливать оттуда.
из желе я• 02 апреля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Я тоже такие случаи знаю!
Поэтому нет и категорически.
Я бы еще и документы все немедленно спрятала там, где он не найдет, вывезти их из квартиры немедленно, а то нотариусы всякие есть.
Фісташкова кава• 02 апреля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Ну то й Ви не флудіть
Prervana• 02 апреля 2025
Почему же ваша подруга, хихи, обижается на утверждение, что она меркантильная. Надо ка комплимент воспринимать и всячески вокруг этого и крутиться в разговоре, оперируя не нормами высокой морали, чести и совести, а бабками. И категориями ’мне выгодно/мне невыгодно’.
Неваляшкина• 02 апреля 2025
Почему она прямым текстом боится озвучить, что НЕ ДОВЕРЯЕТ. Я не доверяю мужу, мы не единое целое, я не буду его поручителем по финансовым вопросам. Мое спокойствие -моя основа.
Скользкая• 02 апреля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Ну так дайте ей телефон ваш с киддом, пусть кнопает. А то знаете ли, испорченный телефон.

По теме- ничего своего не закладывать. Пусть чувак наконец вырастет и возьмет ответственность за свои поступки, прошлые и будущие.