Тантрический кекс• 02 апреля в 12:08

Ви ведете домашній бюджет? Вдалось щось суттєве купити або заощадити завдяки йому?

І яким додатком чи програмою користуєтесь?
ФрекенБок• 02 апреля в 12:08
Я вела когда то давно, я планировала траты, выделяла определенную сумму на неделю и распределяла
Барбітта• 02 апреля в 12:09
Подружка веде. Так. Квартиру купила при порівняно невеликих доходах
Поторописька• 02 апреля в 12:09
Просто 30 відсотків відкладаємо
Купляли і авто і нерухомість
Інше витрачаємо
Злюсь до кипіння• 02 апреля в 12:09
Ответ дляБарбітта
Смішно
Барбітта• 02 апреля в 12:10
Хто поставив усміхнену морду до сліз. Подружка бухгалтером працювала, по дві роботи тягнула, треба було власне житло, то контролювала і зараз контролює витрати дуже строго
Грушки-яблочки• 02 апреля в 12:10
Ответ дляБарбітта
Якби не вела то не купила б
Про невеликі доходи воеа вам локшину вішила
Барбітта• 02 апреля в 12:10
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Смішно
Кажуть, посмішка подовжує життя
Барбітта• 02 апреля в 12:11
Ответ дляГрушки-яблочки
Якби не вела то не купила б
Чому? Я ж то знаю не один рік за тим всім спостерігала
Злюсь до кипіння• 02 апреля в 12:11
Ответ дляБарбітта
Кажуть, посмішка подовжує життя
Якщо доходи невеликі, як не плануй-квартиру не купиш. Респект подрузі-не тріпло
Я на хвилинку• 02 апреля в 12:11
Ведем много лет. Нам просто так комфортнее, оба не помним ни цен, ни цифр. Без бюджета скорее всего просто все подчистую тратили бы.
Marmu• 02 апреля в 12:12
я веду третій місяць, бо при немалій зп шалені борги. не розуміла, чому я не можу ніяк виплатити. це жесть, все дуже подорожчало, я ще рік назад могла шмоток на 10 тис купити і не паритися, а зараз в кінці місяця дивлюся, і не розумію, як воно все так складається
Рогнеда Карповна• 02 апреля в 12:12
Мы всегда записывали расходы по категориям и доходы мои и мужа. Это позволяет понимать, сколько мы в среднем имеем, какие расходы базовые и тд.

Купили до 30 лет 2 машины, гараж, дом, ремонт сделали. Но тут вопрос, это записи помогли или развитие в профессии и способность зарабатывать)
После 18• 02 апреля в 12:12
веду с первого дня совместной жизни. Если по какой-то причине не веду - спускаем все в ноль. Мы транжиры
Ля-ля-ля• 02 апреля в 12:12
Я когда жила одна с ребёнком и не работала - вела очень строго.
Это позволило мне прожить 3,5 года на 10 000$.
Я считаю, что это успех)
Грушки-яблочки• 02 апреля в 12:13
Ответ дляБарбітта
То порахуйте термін складання, її дохід і ціну придбання квартири.
СережкинаЯ• 02 апреля в 12:13
Я просто відкладаю і все.
Ось отримала зарплату і відкрила депозит на 70 000 на 3 місяці)
+ залишила собі гроші на оренду та заплановані трати.
Ніякого одягу, парфумерії, ресторанів, перукарів. Все, чекаю наступну зп.
Але треба сказати, що в мене є достаньо запасів і по хорошому я можу і рік нічого не купляти, бо є бажання відкласти гроші.
Є в мене квартира під оренду ( так, сама теж знімаю, свою здаю), то на доплату на неї і ремонт я саме так і назбирала за 3 роки
Грушки-яблочки• 02 апреля в 12:14
Ответ дляСережкинаЯ
Я просто відкладаю і все.
В грн?
Флюорография гуся• 02 апреля в 12:15
Я займаюсь витратами, все в 0 уходить, ще й борги, все хочеться й одразу, а дохід середній, сподіваюсь в цьому році закрити все і почати з чистого аркуша.
СережкинаЯ• 02 апреля в 12:16
Ответ дляГрушки-яблочки
В грн?
Так, хочу яйця в різні корзини. Є нал валюта, є валютний депозит. Тепер хочу депозит в грн.до 200 000. Потім поміняю знову на валюту. Тримати все разом в одному місці мені стрьомно. Я взагалі на оренді((
Злюсь до кипіння• 02 апреля в 12:16
Ответ дляСережкинаЯ
Я просто відкладаю і все.
За яку ціну здаєте квартиру під оренду?
СережкинаЯ• 02 апреля в 12:16
Ответ дляЗлюсь до кипіння
За яку ціну здаєте квартиру під оренду?
12 000 грн
Злюсь до кипіння• 02 апреля в 12:16
Ответ дляГрушки-яблочки
В грн?
І що, що в гривні?
Ля-ля-ля• 02 апреля в 12:17
Ответ дляСережкинаЯ
У вас какая-то суета ради суеты...
А кпд по факту 0
Злюсь до кипіння• 02 апреля в 12:17
Ответ дляСережкинаЯ
12 000 грн
Дякую
А депозит у вас в якому банку?
Злюсь до кипіння• 02 апреля в 12:18
Ответ дляЛя-ля-ля
У вас какая-то суета ради суеты...
А кпд по факту 0
А у вас яке КПД і на чому?
Я на хвилинку• 02 апреля в 12:19
Ответ дляРогнеда Карповна

Вот и мы так же, только вместо дома - квартира и дача. Мне кажется, что ведение бюджета в какой-то степени стимулирует и зарабатывать больше. Есть более четкое понимание структуры расходов/доходов. Но с другой стороны, может, другие люди умеют все это и без записей в голове держать, не знаю))
СережкинаЯ• 02 апреля в 12:19
Ответ дляЛя-ля-ля
У вас какая-то суета ради суеты...
А кпд по факту 0
Ну в мене немає супер високого доходу чи навиків на фондовій біржі.
Тому просто відкладаю потроху і все.
З сумами по 15000-30000 євро особливо нічого і зробити неможливо.
Просто тримати на світлий чи чорний день. Або машину змінити)
СережкинаЯ• 02 апреля в 12:20
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Дякую
А депозит у вас в якому банку?
Грн в Моно. Валютний закордоном, але заробіток там майже 0. Мені просто треба, щоб було безпечно
Играю_на_кларнете• 02 апреля в 12:20
Муж ведёт уже 20+ лет.
Грушки-яблочки• 02 апреля в 12:21
Ответ дляЗлюсь до кипіння
І що, що в гривні?
І нічого, якщо це лише 70тис
Вона кредитує банк з ризиками для себе. А на виході, (ще знати, б які умови депозиту щодо зняття, пролонгації і поповнення) нічого при такій інфляції.