Зупка_цем• Изменено 03 апреля в 00:38
Переказ коштів з Польщі в Україну
Підкажіть, хто в курсі. З Польщі треба здійснити переказ в Україну, який доречний спосіб обрати. В України отримувач- пенсіонерка, відправник коштів- переказ від фізичної особи, поляки. Попросили дізнатись як зробити переказ на українську пенсійну картку, хочуть зробити подарунок у вигляді матеріальної допомоги.
Анютины ласки• 03 апреля в 00:40
Мы маме отправляем на приват пенсионную.карту через трансфер гоу вроде и револют.
Не пириживай• 03 апреля в 10:46
Ответ дляАнютины ласки
ох и сложности.
Анютины ласки• 03 апреля в 10:53
Ответ дляНе пириживай
ох и сложности.
В смысле? В чем сложность перевести деньги на карту?
Почекуха• 03 апреля в 12:38
Ответ дляАнютины ласки
Револют с Украиной не дружит...
Анютины ласки• 03 апреля в 12:40
Ответ дляПочекуха
Револют с Украиной не дружит...
Спрошу у мужа, он говорит что револютом на карту перекидывал вроде. И с миллениума тоже.
Почекуха• 03 апреля в 15:32
Ответ дляАнютины ласки
Милениум - норм банк)