Ніка Найз• 07 марта в 18:34

Українцям платитимуть за повернення з-за кордону

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення виділити 150 мільйонів гривень на нову програму, яка має сприяти поверненню українців з-за кордону.

За офіційними даними, понад 6 мільйонів українців нині перебувають за кордоном. Багато хто виїхав у перші місяці повномасштабного вторгнення і досі не повернувся. Причини очевидні: безпека, стабільність, робота, освіта для дітей. Але тепер уряд вирішив діяти. 150 мільйонів гривень виділяється на програму повернення громадян. Що це означає на практиці?

Постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив, що ці кошти будуть спрямовані Міністерству національної єдності. Його основне завдання – підтримка українців за кордоном і стимулювання їхнього повернення. Але якими будуть ці «стимули».
автор Ніка Найз • 07 марта в 18:35
Головне питання – як саме влада планує витратити ці гроші. Якщо розділити 150 мільйонів на 6 мільйонів українців, що перебувають за кордоном, виходить трохи більше 20 гривень на людину. Очевидно, що цих грошей не вистачить ані на житло, ані на гідну роботу.

Наразі немає чіткої інформації, чи передбачена допомога з житлом, працевлаштуванням, соціальними виплатами. Чи все обмежиться лише інформаційними кампаніями та обіцянками?
автор Ніка Найз • 07 марта в 18:35
Експерти не виключають, що програма може перетворитися на механізм тиску. Українці, які перебувають за кордоном, вже стикаються з бюрократичними труднощами: складність продовження документів, питання з дозволами на проживання, проблеми з легалізацією в інших країнах.

Чи може ця програма передбачати не лише заохочення, а й певний примус? Наприклад, обмеження в наданні послуг українським громадянам за кордоном або перегляд умов тимчасового захисту
Fistashka_ya• 07 марта в 18:37
Ух-ты. Аж по 25 грн за каждого.
Ирина-bbd0• 07 марта в 18:37
Сюда входит оплата приблуд для отсеивания сепаратни ’путинвведивойска’? Пусть на кацапию рОдную шуруют
автор Ніка Найз • 07 марта в 18:38
Ответ дляFistashka_ya
Ух-ты. Аж по 25 грн за каждого.
В месяц!
Fistashka_ya• 07 марта в 18:39
Ответ дляНіка Найз
В месяц!
Богато жить не запретишь
Natal_ka91• 07 марта в 18:40
Де вони були, коли я поверталася
автор Ніка Найз • 07 марта в 18:41
Ответ дляNatal_ka91
Де вони були, коли я поверталася
Значит пора снова выезжать!
Natal_ka91• 07 марта в 18:42
Ответ дляНіка Найз
Значит пора снова выезжать!
Не хотілося б, сподіваюся, не буде такої ситуації яка змусить це зробити.
Olvia1987• 07 марта в 18:43
Ответ дляNatal_ka91
Де вони були, коли я поверталася
Це на повернення батальйону Монако виділили.Ви в прольоті по любому.
Svetrise• 07 марта в 18:44
..Що це означає..на практике
это означает- распилить бабло на входе и организовать мах бесплатный проезд для возвращающихся.
автор Ніка Найз • 07 марта в 18:44
Ответ дляNatal_ka91
Пока пахнет только ожесточенным перемирием!
Olvia1987• 07 марта в 18:44
Ответ дляFistashka_ya
Ух-ты. Аж по 25 грн за каждого.
Ещё налог и военный сбор придётся заплатить с восьми гривен.
Olvia1987• 07 марта в 18:48
Ответ дляSvetrise
..Що це означає..на практике
Помните в романе 1984 было министерство счастья,министерство правды? Министерство повернення украинцев из той же оперы.
автор Ніка Найз • 07 марта в 18:50
Ответ дляOlvia1987
Форум правды!
Takamaka• 07 марта в 18:51
Пока только палки в колеса, и молодежи тоже, уже даже по стипендиям для студентов в заграничных ВУЗах. Так что бабло попилят, а людей будут тупо дожимать.
Басина• 07 марта в 18:53
Удалено администрацией...
Svetrise• 07 марта в 18:53
Ответ дляOlvia1987
точно))
Takamaka• 07 марта в 18:55
Ответ дляНіка Найз

У вас есть сомнения?
Наши эффективные менеджеры превращают Украину в «совок вишневий коло хати».
Ирина-bbd0• 07 марта в 19:03
Ответ дляOlvia1987
Шо там у кацапни с министерствами ’правды’?)))) Ммммм))))
Ирина-bbd0• 07 марта в 19:04
Ответ дляTakamaka
У вас есть сомнения?
Ну а как же то упустить возможность и с кацапьём в очередной раз макнуть Украину в дерьмо))) выведя себя за скобки политкорректно))))
frumoasa17• 07 марта в 19:05
Ответ дляTakamaka
У вас есть сомнения?
Всюди методи совку і сам режим осуджують, а самі використовують ці ж самі методи. І це замість того, щоб створити хороші умови, щоб люди хотіли повертатися ті, які ще хотіли чи хочуть.
Takamaka• 07 марта в 19:07
Ответ дляИрина-bbd0
Нет, рфия за скобками по умолчанию. Никто не заставляет отдельных «менеджеров» тянуть Украину в то, против чего сейчас такой ценой идет война. Не я, а они макают Украину на радость рфии. А может изначально и был такой план? Вы там воюйте, а мы тихой сапой ……..
ellllena.ua• 07 марта в 19:07
150 млн грн это 3,5млн дол. Т.е. если условная не самая дорогая квартира за 80 тыс уе, то хватит вернуть аж 45 украинцев)
Ирина-bbd0• 07 марта в 19:08
Ответ дляTakamaka
А они тут есть?)))
Takamaka• 07 марта в 19:10
Ответ дляfrumoasa17
100% причому, абсоюлютно відкрито це роблять.
frumoasa17• 07 марта в 19:15
Ответ дляTakamaka
Чого варті з документами трабли влаштовувати, це спонукатиме повертатися? - Не думаю чи клітку зробити, що мами говорять: ми виїжджаємо поки 18 років не настало. А потім, де молодь, хто буде працювати та народжувати, чому турки працювати тут будуть, а не наші. Все своїми руцями роблять. Ще і постійне натравлювання виїхавших, де влада теж причетна.
Takamaka• 07 марта в 19:15
Ответ дляИрина-bbd0
А они тут есть?)))
А новость от кого?))
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:18
Ответ дляTakamaka
А новость от кого?))
Постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук
Ирина-bbd0• 07 марта в 19:49
Ответ дляTakamaka
А новость от кого?))
Признаюсь
В теме про цифровую идиотию я слегка переочаровалась))))