Yulia_Kyrulenko• Изменено 03 апреля 2025

Як відіпрати від зимової куртки пятно?

Доброго дня,на куртці перебилося пятно від футболки,пробувала ацетон,від пятен різні засоби,не допомагає?!?порадьте будь ласка ще засоби ,хімчистка не приймає
Asteroidea• 03 апреля 2025
Спробуйте замочити в перкарбонаті. Я свого часу прибрала помінявши плями. В ідеалі звісно в окропі, щоб воно шипіло прямо на плямах. Але дивіться яку температуру можна на цю тканину
автор Yulia_Kyrulenko • 03 апреля 2025
Ответ дляAsteroidea
Перкарбонат це кисневий плямовивідник,якщо там то вже замочувала:(не допомогло
nova_mama• 03 апреля 2025
Просто пральним порошком з невеликою кількістю води і добре потерти зубною щіткою не пробували?
автор Yulia_Kyrulenko • 03 апреля 2025
Ответ дляnova_mama
Мені здається вже дуже вїлося в тканину,пробувала всі що тільки було,і господарським милом читала можна пробувати,пробувала і нічого(
winter2011• 03 апреля 2025
Ответ дляYulia_Kyrulenko
Може це допоможе
автор Yulia_Kyrulenko • 03 апреля 2025
Ответ дляwinter2011
Може це допоможе
Пробувала таким фіолетовим