Yulia_Kyrulenko• 25 марта в 09:32

Чим відіпрати пляму на куртці?порадьте будь ласка

Чим можливо відіправти пляму від іншого одягу?Куртка висіла поряд з футболкою в полоску,полоска відбилася на куртці
Zvezdochkina• 25 марта в 09:36
Ого. Футболку выбросить, куртку в химчистку
Adriana_• 25 марта в 09:45
Можна спробувати ацетоном для лаку.
Але спочатку спробуйте на непомітному місці чи не виїсть колір.
Asya.od• 25 марта в 09:51
Господарчим милом спробуйте. Але потім поперіть у машинці та двічі прополощить
ok1904• 25 марта в 09:57
Від чого пляма? Мені здається, що засіб для зняття лаку справиться, будь який розчинник. Погода гарна, вийшли на двір, потерли, вивітрилося, випрали
annet_sheludchenko• 25 марта в 10:53
В епіцентрі продається розчин галоша або калоша відпере точно
автор Yulia_Kyrulenko • 25 марта в 12:07
Ответ дляZvezdochkina
В хімчистку не беруть
автор Yulia_Kyrulenko • 25 марта в 12:09
Ответ дляannet_sheludchenko
Але ж може лишитися біля пляма,так мені сказали в хімчистці
annet_sheludchenko• 25 марта в 18:13
Я дитячу курточку відстірувала небуло пятна. Я налила галоші мочалкою потерла і вкинула потім в машинку стірати
автор Yulia_Kyrulenko • 25 марта в 19:47
Ответ дляannet_sheludchenko
Теж було пятно від одягу?а як виглядає цей засіб?
annet_sheludchenko• 26 марта в 14:25
Так і називається розсинник калоша в епіцентрі або розетка є