ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 апреля в 14:02

просрочена косметика

Купуєте таку?))) Щойно натрапила на оголошення - Сlarins, але все просрочка. І термін закінчився в 2017-18 роках. Продавець оптиміст чи справді є попит?
Баба Йога• 04 апреля в 14:05
Я не купую, але користуюсь простроченою, бо зараз на такі речі не вистачає грошей. Моїй пудрі років 7)) олівчику для очей десь 5) нормально
Я в дамках• 04 апреля в 14:05
Уходовую нет и свою выбрасываю. Исключение, декоративка с сухими текстурами (румяна есть, которых уже не найти и цвета такого не нашла пока, им 10 лет)
Люблю порядок• 04 апреля в 14:11
На сухі текстури, може, і є, вони, як правило, доволі довго можуть зберігалися
Кундалина• 04 апреля в 14:15
Ответ дляБаба Йога
Пудра и умывалки с кремами наверное разница большая
Кузякин• 04 апреля в 14:19
У меня покупают постоянно косметику. Она не портится, аромат не меняется. Все довольны.
ОдинРазНадетое• 04 апреля в 14:31
просрочку не покупала б, конечно
Стрекоза любви• 04 апреля в 14:43
Не купую. Але поглянула на свої румяна, вже як рік вийшов термін придатності.
Чомусь викидати не хочу😆, вони майже повні.
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв • 04 апреля в 18:09
Ответ дляСтрекоза любви
рік ще ок, а 8 років??
Стрекоза любви• 04 апреля в 18:12
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
рік ще ок, а 8 років??
Довгожителі