Мексиканочка• 04 апреля в 20:26

Підлітки і тривога

Ваші діти 12-14 років гуляють по місту? І що роблять коли тривога починається? Київ
автор Мексиканочка • 04 апреля в 20:27
Укриття і метро буває далеко. Хвилююсь, а гуляти проситься в інший район.
Дякую_аж_підскакую• 04 апреля в 20:28
Продолжают дальше гулять. Единственное, если в тот момент где то в ТРЦ или маке/ КФС, то хочешь не хочешь, нужно выйти и ждать отбоя.
Забрала і не сказала• 04 апреля в 20:28
Шукають підземний перехід. Все ж таки у нас їх багато.
Повітруля• 04 апреля в 20:29
Гуляє тільки у 10 хв доступності з будинком.
Буває,що до друзів у двір ходять - але домовленість,що йдуть тоді до того хто ближче живе
ничевока• 04 апреля в 20:35
Покажіть їм незаблюрені фото з Кривого Рогу сьогодні ввечері. Так, жорстоко. Але погодьтеся, ми всі звикли до війни і не ховаємося так, як на початку. І це, як показує практика, глибока помилка. Тим паче зараз, коли атаки різко почастішали саме на цивільне населення.
Король дивана• 04 апреля в 20:35
Не реагують. Не знаю, погано це чи добре.
Квітка Миру• 04 апреля в 20:36
15-16 лет, гуляют по городу, не боятся😢а мамы бедные за них переживают..
единственное если пишут что летят к нам ракеты то звоню прошу куда-то спрятаться, хоть в помещение какое-то..
Упругая попка• 04 апреля в 20:36
Гуляют во дворе, если сирена или уходят или дома. Если мониторю что норм обстановка, остаются на улице.
ЖенаАйтишнеГа• 04 апреля в 20:43
Харьков. Гуляет. И я гуляю. И над головой летает. И ближайшие подвалы закрыты, бежать некуда. Пока живы
Люблю кетчуп• 04 апреля в 20:44
Ответ дляничевока
ужасная трагедия
Но
бежать домой и сидеть в квартире? - так погибло уже много людей
помню раньше на мам с гуляющими детьми такое несли, вплоть до отобрать детей, в нашем городе
после того как были прилеты в дома - такие речи прекратились
безопасных мест нет
Djacmin• 04 апреля в 20:47
Я своих прошу в метро идти. Слушаются.
ничевока• 04 апреля в 20:51
Ответ дляЛюблю кетчуп
ужасная трагедия
Но
безопасных мест нет
В мене знайомий загинув тиждень тому. Сім´я була в будинку, їх посікло дуже, але живі. Він на вулиці в момент прильоту у двір безпілотника. Він буквально згорів заживо. Так, ніколи не вгадаєш, згодна. Але за статистикою цієї війни, - ті, хто знаходиться в приміщенні, гинуть в меншій кількості, ніж ті, хто зовні в епіцентрі вибуху. Там люди просто згорають заживо...
Люблю кетчуп• 04 апреля в 20:55
Ответ дляничевока
печально это все
но давайте не винить простых людей
есть одна падла которая во всем этом виновата
ничевока• 04 апреля в 20:56
Ответ дляЛюблю кетчуп
печально это все
но давайте не винить простых людей
А я когось винила? Де?
Люблю кетчуп• 04 апреля в 20:57
Ответ дляничевока
А я когось винила? Де?
та нет, просто мысли вслух
Туся муся• 04 апреля в 20:59
Ответ дляКороль дивана
Новини про кривий ріг почитайте. Там є відповідь на це питання.
Король дивана• 04 апреля в 21:37
Ответ дляТуся муся
Порахуйте, скільки людей за роки війни загинуло вдома, а скільки на вулиці, теж багато чого зрозумієте.
Король дивана• 04 апреля в 21:37
Ответ дляничевока
Де взяли такі дані статистики?
Сирожено_пирожено• 04 апреля в 21:38
Ответ дляничевока
Мы не в Киеве, но у нас и прятаться не где.
ничевока• 04 апреля в 21:44
Ответ дляКороль дивана
Де взяли такі дані статистики?
Гугл в поміч.
Король дивана• 04 апреля в 21:54
Ответ дляничевока
Гугл в поміч.
Такої статистика просто нема, тож не треба кидатися словами.
ничевока• 04 апреля в 22:00
Ответ дляКороль дивана
Дивний підхід у вас. Таку статистику вже не раз подавали. Посилання не надам, бо востаннє бачила у грудні. Гугліть.