КучМала• 05 апреля в 09:35
Купувати чи ні штани із флісовим утепленням некст?
Чи вже не актуально буде
Чи як? Комплект 3 шт 1000 грн
КучМала
• 05 апреля в 09:37
В садочок мабуть в таких буде жарко сидіти
Вихователька їх роздягає, знімає кофтину
Залишає або у футболці або у лонгслів
Спішу - перекидаюсь• 05 апреля в 09:38
Сейчас уже беру без начеса , зимой и когда холодно с начесом очень удобно ничего не нужно под низ одевать
А вот недавно• 05 апреля в 09:38
В саду люблять колготи чи підштаники, щоб дитину на вулицю швидко перевдіти.
На наступний рік я би не купувала, діти ростуть нерівномірно.
Коренная киевлянка• 05 апреля в 11:26
Не покупала бы, они достаточно тёплые. Дома удобнее хлопок, с начесом лежат. В вайкики ещё неплохие, чуть хуже некст
Руда ліса• 05 апреля в 11:35
На зараз ні, на наступний сезон потім і купите. У некста дивні довжини штанів, тож хоч можливість повернути буде, якщо щось піде не так.