Каляка маляка• 05 апреля 2025
Як ви себе мотивуєте?
На навчання, саморозвиток, дієти, прибирання
Писати плани не допомагає
Обіцяти себе чимось нагородити не допомагає
Домовитись попрацювати лише 5 хвилин, а потім втягнуся не допомагає
Що ще. ?
Писати плани не допомагає
Що ще. ?
Каляка маляка
• 05 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
я не знаю что вам сказать
нежелание многих людей делать над собой усилие, для своего же блага, - это одна из огромных современных проблем
Ну не все так однозначно з небажанням
Якраз люди і хочуть щось робити, міняти. І зусилля часто докладають чималі
Просто є ще багато нюансів
Занадто рано здаються
Не вірять в себе чи успіх
Появляються зовнішні фактори як то питання здоровя, дітей і тд
Немає нетбхідної підтримки для змін
Прокрастинація з багатьма причинами
Короче. Питання не в бажанні напрягатися
Просто є ще багато нюансів
Занадто рано здаються
Не вірять в себе чи успіх
Немає нетбхідної підтримки для змін
Прокрастинація з багатьма причинами
Свезло так свезло• 05 апреля 2025
Мені страх помагає) колись посварились з чоловіком і я пішла на курси під страхом залишитися самій з дітьми. Чи ще колись побачила в примірочній дрябле тіло і забоялась стати старою) коли все добре, нічого не мотивує
Каляка маляка
• 05 апреля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Можливо ви вважаєте цю роботу нудною? Або такою яка не принесе вам ефекту, вихлопу, грошей? Або ви не знаєте точно як ця робота робиться, і вас це нервує? Прикиньте варіанти які є для вас - якщо знайдете правильний то можна вступити з собою в діалог і навести раціональні , здраві ідеї щодо того як зробити цю роботу і не прокрастинувати
І ше може допомогти позгадувати що раніше вам допомагало у подібних ситуаціях. Напевно не перший же раз у житті стикаєтесь з тим шо треба робити а не дуже хочеться
Дякую. У вас дуже практичні поради
Спробую з собою поговорити
Каляка маляка
• 05 апреля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Дякую вам за поради :)
Причина в тому, що я не впевнена, що це правильний підхід до роботи
А в мене ще сидить невпевненність в собі і жорсткий внутрішній критик. Через якого ця невпевненість і прокрастинація
Вже прогрес
Зоркая Зорро• 05 апреля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Ну не все так однозначно з небажанням
Просто є ще багато нюансів
Занадто рано здаються
Не вірять в себе чи успіх
Немає нетбхідної підтримки для змін
Прокрастинація з багатьма причинами
Просто є ще багато нюансів
Занадто рано здаються
Не вірять в себе чи успіх
Немає нетбхідної підтримки для змін
Прокрастинація з багатьма причинами
’напрягаться’ - это и значит включить усилие воли и делать что-то в сторону своей цели несмотря на весь ваш список (потому что он на 95% второстепенен). и временами независимо от ’хочу’ и от того, встали ли звезды в нужную фигуру. но это конечно мое личное мнение, не навязываю
Каляка маляка
• 05 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Це працює на фізичному рівні і на низько інтенсивних зусиллях
При професійному вигоранні ситуація буде усугублятись. Я це проходила
При високорозумових навантаженнях - аналогічно. Мозок перегружений. І тут напрягайся чи ні - вище себе не пригнеш
А на дурне я готова. Мене як запали, ведусь на будь-який двіж. І в 23:00 піти в спортзал (я не в Україні зараз), і почати нові глобальні зміни в житті кожні 2 місяці - це легко
З інтелектуальною роботою не так
Зоркая Зорро• 05 апреля 2025
Ответ дляКаляка маляка
З інтелектуальною роботою не так
ну конечно нужен отдых, при чем толковый (а не советчица и прочий думскролинг), но вы ж не о качественном отдыхе спрашивали
Каляка маляка
• 05 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ви говорили про зусилля над собою
Як тема перейшла на відпочинок?
Зоркая Зорро• 05 апреля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Ви говорили про зусилля над собою
Як тема перейшла на відпочинок?
вы написали о перегруженном мозге, а это состояние требует отдыха. как-то так и перешла))
Фиона Шрековна• 05 апреля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Дякую вам за поради :)
Вже прогрес
Що ви маєте на увазі: «не впевнена що це правильний підхід до роботи». Мається на увазі те що ви не можете почати робити роботу ніяк і вам треба знаходити шляхи щоб її зробити?
Якшо це ваша основна робота - то мабуть ви її обрали і вона приносить вам гроші? Якшо ви її не зробите - то це буде пряме невиконання ваших робочих обовʼязків?
булоТАЙминуло• 05 апреля 2025
беру и делаю. каждый день. думаю, что уделю 5 минут - это лучше чем ничего. но 5 минутами это никогда не бывает. самое сложное - начать
Фиона Шрековна• 05 апреля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Дякую вам за поради :)
Вже прогрес
Ви вище писали що ви працюєте з психологом. Це дуже добре. Контакт з живою людиною, спеціалістом, може допомагати значно знижувати цей пресинг критикана на себе . Але самостійно також можна зробити (записати на аркуші) ті фрази які підтримують вас, і прочитувати їх можна вголос можна ні - і відчувати як ці фрази відчуваються у тілі. Імовірно спочатку буде супротив, але з часом ставатиме краще і добре ставлення до себе зʼявлятиметься. треба час.
Я собі раніше, і зараз у тяжкі часи можу казати: «я достатньо хороша для того щоб виконати це. Я це можу зробити, мені це по силах». Не скажу слова чудодійні, ні, але послаблюють критикана внутрішнього хоч на 10-20%, і цього буває достатньо щоб почати робити
Адаптуйте все під себе
Каляка маляка
• 05 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну як висновок - не завжди зусилля над собою допомагають. Оце й все
Міняйловна• 05 апреля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Ну, як бачите, ні
Звичайно, що я прибираю інколи. І все інше
Але от конкретно є зараз робота на 6 годин. І не можу за неі взятися
А навчання інколи набридає. Особливо, якщо тема важка і нецікава
Ну у минулі такі випадки ви встигали до дедлайну? Якщо так, то зрозуміло чому немає мотивації, у вас є уявлення, що ви і зараз встигнете, навіть пропрокрастинуєте до останнього. Можна спробувати згадати свої негативні емоції тоді, стрес, подумати про те як це шкідливо впливає на здоров´я.
Міняйловна• 05 апреля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Ну, як бачите, ні
А це навчання в цілому вам цікаве?