дамаАмстердама• Изменено 06 апреля 2025

Університет загубив документи. Чи є якісь важелі впливу?

Ще пів року тому було подано запит задля відновлення документу. Під час війни виїздили і не змогли з дому забрати всі документи.
Університет національний і знаходиться у Києві, зараз чудово працює.
Була подана заява для відновлення. Проте ані через місяць, ані через три відповідь не надійшла. Пройшло пів року і університет заявив, що оцифрованих документів не існує ! Все лежить в прямому сенсі в мішках в архіві і ніхто той документ шукати не буде!
Допоможіть порадою, чи це якось регулюється законодавчо ? Чи можна звернутись до правоохоронних органів?
Як взагалі може бути таке, що неможливо взяти копію? Як мінімум мають бути відомості з оцінками, де все відмічене, але ж цим ніхто не хоче займатись. З відомостей можна перенести, якщо фото копію не можуть знайти.
А якщо роботодавець захотів би перевірити видані документи університет також би сказав, що нічого не може зробити?
І як взагалі можна відповісти, що «ми нічого не зробимо, ніхто в архів не піде шукати» 🤯
хутряна володарка• 06 апреля 2025
У них є послуга Академічна довідка - предмети години кредити оцінки - зобов´язані зробити за гроші - за вашою заявою, тобто все одно підуть в архів. І після того, як віддадуть - заява на дублікат доданку. Все - письмово, хай пишуть відмови, а з відмовами вже в МОН. Але надії мало. якщо всі відмолятимуть - розголос