дамаАмстердама• Изменено 06 апреля 2025
Університет загубив документи. Чи є якісь важелі впливу?
Ще пів року тому було подано запит задля відновлення документу. Під час війни виїздили і не змогли з дому забрати всі документи.
Університет національний і знаходиться у Києві, зараз чудово працює.
Була подана заява для відновлення. Проте ані через місяць, ані через три відповідь не надійшла. Пройшло пів року і університет заявив, що оцифрованих документів не існує ! Все лежить в прямому сенсі в мішках в архіві і ніхто той документ шукати не буде!
Допоможіть порадою, чи це якось регулюється законодавчо ? Чи можна звернутись до правоохоронних органів?
Як взагалі може бути таке, що неможливо взяти копію? Як мінімум мають бути відомості з оцінками, де все відмічене, але ж цим ніхто не хоче займатись. З відомостей можна перенести, якщо фото копію не можуть знайти.
А якщо роботодавець захотів би перевірити видані документи університет також би сказав, що нічого не може зробити?
І як взагалі можна відповісти, що «ми нічого не зробимо, ніхто в архів не піде шукати» 🤯
Вот Она Я• 06 апреля 2025
Пишіть запит в міністерство освіти.
Повідомте, що вам відмовили і запитайте їх яким чином вам отримати документи
дамаАмстердама
• 06 апреля 2025
Ответ дляГостра на язик
Ви хочете дублікат диплому чи саме вас цікавить?
Додаток до диплому був загублений.
У звʼязку з цим є проблеми з підтвердженням кваліфікації.
дамаАмстердама
• 06 апреля 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А копия заявления с их подписью и печатью у Вас хоть есть ?
Немає. Сказали написати заяву і відправити поштою разом з фото документів, які підтверджують особу.
дамаАмстердама
• 06 апреля 2025
Ответ дляВот Она Я
Пишіть запит в міністерство освіти.
Дякую за пораду. Звернусь.
КондуктЕр тролейбуса• 06 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
😄
Ну там именно это заявление , которое Вы посылали письмом , Вы не отксерили ?
Письмо хоть заказное с описью было ?
Гостра на язик• 06 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Додаток до диплому був загублений.
Ну тоді є форма звернення в міносвіти, і добивайтеся письмової відповіді на своє звернення, адже сам диплом і номер у вас є, по ньому легко знайти додаток.
Гостра на язик• 06 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Ви не можете приїхати?
дамаАмстердама
• 06 апреля 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
😄
Письмо хоть заказное с описью было ?
Відправляли електронною поштою…
дамаАмстердама
• 06 апреля 2025
Ответ дляГостра на язик
Ви не можете приїхати?
Знаходжусь за кордоном і зараз такої змоги не маю.
Цікаво, що в канцелярії мені запропонували приїхати і особисто пошукати в мішках 😁. Цікаво, це було сказано всерйоз чи такий гумор?
Смайлик• 06 апреля 2025
Пишіть звернення в МОН, описуйте ситуацію, якщо буде функціонал у зверненні - додайте скріни листа. За 10 днів після отримання послання від МОН заворушаться. Однак ваша помилка, що заява не підписана КЕП, тому можуть з´їхати. Я б так зробила)
КондуктЕр тролейбуса• 06 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Відправляли електронною поштою…
Ну так рекомендую теперь делать все по нормальному
Заявление в двух экземплярах , сопутствующие документы , заказное письмо и опись . И в конце письма приписочка - напамятаю про відповідальність за не надану відповідь у установлений законом строк .
И напомнить им , что они ОБЯЗАНЫ Вам дать письменный ответ
Отправить это письмо по почте гривен 60 стоит
Если они совсем Дибилы - они Вам письменно откажут ))
Но скорее всего попрутся в тот архив искать додаток
Гостра на язик• 06 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
А чому в мішках? Зво до війни в Києві був?
Ну то вони над вами так познущалися, але не розумію причини.
КондуктЕр тролейбуса• 06 апреля 2025
Ответ дляГостра на язик
Потому что к ним обратились в формате просто просьбы
А вот если официально - пусть попробуют дать официально такой отказ
Звожу з розуму• 06 апреля 2025
Ответ дляГостра на язик
Додаток легко знайти, якщо його робили вже на компах та інформація збереглась. Якщо це початок 2000х, то треба підіймати архіви, зведені відомості. Але все можливо, то вони просто відморозились. Вони повинні були відпрацювати ваше звернення та надати офіційну відповдь на вказану адресу поштову або електронну. Ось від відповіді й відштовхуйтесь. Можна й скаргу на МОН, швидко все знайдеться.
Смайлик• 06 апреля 2025
Щодо виготовлення документів, то все робиться через наказ. Вашу заяву не взяли до роботи, бо вона не офіційна. Офіційна - це оригінал документів, надісланих поштою, або заява, подана електоронною поштою, з накладанням КЕП.
Ніхто за власним бажанням не буде шукати і робити додаток. Плюс його треба перевети на новий зразок документів. Це не 5 хвилин
КондуктЕр тролейбуса• 06 апреля 2025
Автор , если Вы не в Украине , как Вы физически собираетесь забирать этот додаток ?
КондуктЕр тролейбуса• 06 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Что такое КЕП ?
КондуктЕр тролейбуса• 06 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Або поданих особисто , та на копії заяві стоять відмітки від закладу з печаткою та вхідним номером
Смайлик• 06 апреля 2025
В мене зараз ситуація - дівчина написала на пошту, що вона на ТОТ, загубила документи, і просить із архівів копії її паспорту українського. КЕП немає, я їй пишу - вийдіть на відеозв´язок для ідентифікації. Мовчить.
Я до чого - як можна дізнатися, що той, хто складає заяву на документ, має на це право.
Тому, щоб потім не було проблем - тільки за процедурою
Гостра на язик• 06 апреля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
То я в курсі, я відновлювала атестат 98 року :) це довго, але мені одразу пішли на зустріч при тому, що школа після мого випуску переїжджала в інше приміщення.
Вкуси мене• 06 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Серйозно.Ми шукали колись.Архів виглядає так-купа полиць.Важливе в папках по роках,а неважливе,яке будуть через термін викидати-в мішках.Розбирали днів два,поки знайшли потрібне.
Смайлик• 06 апреля 2025
Особові справи не підлягають знищенню 70 років, тому вони є, і головне, щоб сумлінна секретарка деканату зробила копію додатку, і внесла її у справу. Бо випадки бувають різні
дамаАмстердама
• 06 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Дякую за відповідь та консультацію.
Я знаходжусь за кордоном і фізично не маю змоги приїхати і все оформити, як Ви радите.
А через сайт Міністерства освіти я можу подати заяву, не знаходячись в Україні ?
Смайлик• 06 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Дякую за відповідь та консультацію.
Ні, МОН не приймає такого роду заяви.
Повторюся -
1. Принести заяву
2. Вислати поштою рекомендованим листом
3. Написати на офіційну пошту закладу, підписати КЕП.
Повторюся -
1. Принести заяву
2. Вислати поштою рекомендованим листом
Сонечко• 06 апреля 2025
Дочь не успела забрать додаток в Мариуполе . Заказала ей дубликат летом 22г , нашла куда выехал Пгту нашла кафедру созвонились. Дали почту Эл. дочь написала заявление скан отправила. Через время написали скинули счёт для оплаты дубликата . Получила в декабре 22г. Но у дочери диплом 21г был заочно , а там додатки надо отдельно заказывать к диплому сразу не догадалась , а потом он был готов 23.02.2022 видно там и сгорел
Сонечко• 06 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Дякую за відповідь та консультацію.
Моя дочь так же за границей, я ей все решила удалённо и с девочкой секретарём договорилась чтоб Нп мне выслали.
Столічна штучка• 06 апреля 2025
автор,вам надо писать ещё раз письмо,набирайте его в ворде.переводите в пдф и этот пдф подписываете своим КЕП,то есть електронной подписью от приват,например. или Дия пидпис. погуглите сайт,где вы сможете такое сделать: на сайт грузите свой пдф и выбираете свою подпись,оно подписывает и сохраняет вам на комп 3 файла. вот и три файла и отправляете на имейл вуза и отправляете. и ждёте.