Успокойся_Успокойся• Изменено 06 апреля в 14:15
Порадьте будь ласка, якісного виробника взуття
Доброго дня, порадниці.
Навіяно темою вище, де автору пропонують купувати одне, навіть в розстрочку, но якісне взуття.
Порадьте будь ласка, про яких виробників мається на увазі.
Я по молодості 20 років тому носила класичні плаття і відповідно таке ж взуття. Тоді купувала пам´ятаю мягесеньку шкіру, яка носилася роками і покремувавши завжди мали вид ідеального стану.
10 років була в декреті і перейшла на кросівки.
І коли вийшла на роботу, все взуття, куплене в тому ж Інтертопі просто дерев´яне. Шкіра груба, швидко заломи і вигляд не доглянутого взуття. Приходиться щосезону купувати .
Тому я б з радістю купила б якісне взуття, но де воно продається? Який виробник?
З ніжністю згадую мягесеньку шкіру своїх старих чобіт, туфель і т.д.
Фантазерша• 06 апреля в 14:16
Ответ длявсегдаДаДа
Ecco, sketchers, vagabond, geox, rieker
Я с интертопа классику не могу носить все деревянное, валяется, тоже ищу модельный туфель
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 14:17
Ответ дляЩебетуха
Из Украинских брендов мне нравится studio27
Шкіра мягенька?
Мені минулого року порадили укр виробника з наче італійської шкіри Pratik.
Через місяць вся шкіра в заломах на згинах, вид жуть.
Фантазерша• 06 апреля в 14:17
Ответ длявсегдаДаДа
Ecco, sketchers, vagabond, geox, rieker
У рикера или спорт ботинки или Аля бабушка
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 14:17
Ответ дляФантазерша
Вот вот.
Думала я одна така.
Щебетуха• 06 апреля в 14:17
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Шкіра мягенька?
Я брала у них босоножки и туфли, да, кожа мягкая
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 14:19
Ответ дляЩебетуха
Можна посилання на виробника?
Буду щиро вдячна
Щебетуха• 06 апреля в 14:22
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Можна посилання на виробника?
Буду щиро вдячна
В інстаграмі введіть studio 27 або в Гуглі - три висвітиться сайт. В них магазини є в Києві та Дніпрі, може ще десь відкрили
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 14:24
Ответ дляЩебетуха
Дякую
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 14:24
Ответ дляГубка Боб
Адидас
У них не зустрічала класичного взуття
Губка Боб• 06 апреля в 14:25
Ответ дляУспокойся_Успокойся
У них не зустрічала класичного взуття
А яке у вас? Фотки є?
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 14:27
Ответ дляГубка Боб
А яке у вас? Фотки є?
Вот такі на весну купувала за порадами тут у укр виробника з італійської шкіри.
Ужас, шкіра вся в заломах
Губка Боб• 06 апреля в 14:29
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ужас, шкіра вся в заломах
На розетку завітайте там багато є гарного
Губка Боб• 06 апреля в 14:30
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ужас, шкіра вся в заломах
На миду зайдіть
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 14:31
Ответ дляГубка Боб
Так мова про якісне, а не про гарне.
Гарного уже шкаф ломиться, так як купую щосезона не якісне.
Кручу хвости• 06 апреля в 14:31
Ответ дляГубка Боб
А яке у вас? Фотки є?
Адидас это спортивная обувь и одежда. Скорее всего автор хочет туфли к платью, сапожки к пальто.
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 14:31
Ответ дляКручу хвости
Саме так
Губка Боб• 06 апреля в 14:32
Ответ дляКручу хвости
А, тоді мида
Суцільна зрада• 06 апреля в 14:40
Міду не раджу, воно теж дубове, дуже часто «сідає» пʼятка, жіночі розміри дуже маломірять. Я на свій 41 не можу там знайти жіночого взуття, а у чоловічого вже ширша повнота.
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 14:42
Ответ дляСуцільна зрада
Дуже засмучує той факт, що якість зараз г..няна, хоча і коштує не дешево.
Готова вже і заплатити дорожче, но не можу знайти якісну шкіру
Не худа ні разу• 06 апреля в 14:43
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Шкіра мягенька?
А як може не бути заломів на взутті при носінні?
Патика-мотика• 06 апреля в 15:19
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Зараз в цілому знизилася якість шкіри і у тих виробників, які 10 років тому продавали якісне взуття
Повелитель бітка• 06 апреля в 15:26
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дякую
Посмотрите в магазинах сети Евротоп, я там всегда беру классику кожу, очень много моделей разной обуви.
Если рядом нет, то онлайн магазин Мариго, там беру те же тм, но онлайн.
Для меня очень важна удобная обувь, укр.производитель не подходит ни один, что колодка неудобная, что по ширине обычно узкие.
Там беру Lady Marcia, Brocoli, Geronea, Sufinna, Polann, molka, Rieker и др. Там есть и ессо, но их классика мне не нравится
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 16:05
Ответ дляНуКаНаКа
какой бюджет у вас?
в мире очень много классных брендов обуви
За якісне взуття бюджет не обмежений, но розумний.
Морально готова до 10000, фізично готова і дорожче якщо буде дійсно класне взуття.
НуКаНаКа• 06 апреля в 16:15
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А что вы конкретно ищите? Броги, мокасины, ботинки, кроссовки?