Успокойся_Успокойся• Изменено 06 апреля в 14:15
Порадьте будь ласка, якісного виробника взуття
Доброго дня, порадниці.
Навіяно темою вище, де автору пропонують купувати одне, навіть в розстрочку, но якісне взуття.
Порадьте будь ласка, про яких виробників мається на увазі.
Я по молодості 20 років тому носила класичні плаття і відповідно таке ж взуття. Тоді купувала пам´ятаю мягесеньку шкіру, яка носилася роками і покремувавши завжди мали вид ідеального стану.
10 років була в декреті і перейшла на кросівки.
І коли вийшла на роботу, все взуття, куплене в тому ж Інтертопі просто дерев´яне. Шкіра груба, швидко заломи і вигляд не доглянутого взуття. Приходиться щосезону купувати .
Тому я б з радістю купила б якісне взуття, но де воно продається? Який виробник?
З ніжністю згадую мягесеньку шкіру своїх старих чобіт, туфель і т.д.
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 18:32
Ответ дляНуКаНаКа
А что вы конкретно ищите? Броги, мокасины, ботинки, кроссовки?
Класичні шкіряні напівсапожки без каблука, лрофери, кросівки
Успокойся_Успокойся
• 06 апреля в 18:34
Ответ дляСапай вазони
Автор я зайшла раді цікавості по рекомендації вище....
Те що могло б мені підійти, то тільки такі балетки .
І то мені фасон не дуже.
НуКаНаКа• 06 апреля в 19:11
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Baldinini через байера можно в Италии заказать. Вам и стельку замерят и посоветуют что удачнее, будет в бюджете
liu jo, pollini бывают удачные модели
может на стоках santoni вложитесь
liu jo, pollini бывают удачные модели
может на стоках santoni вложитесь