Злива інформації• 06 апреля в 15:31
Які каструлі вибрати, порадьте будь ласка?!!
П´яна вишня• 06 апреля в 15:34
Мені подобається фото 3. Фото 1 кришка погана для миття. Але дивіться по розмірах, які для вас актуальні. Мені подобаються більше широкі і пласкі ніж вузькі і високі.
Сколько_мне_лет?• 06 апреля в 15:35
У меня Вінсент уже много лет, купила бы опять, никаких жалоб на нее
Я Вас не боюся• 06 апреля в 15:37
напишу просто свої зауваження а вибір за вами.
1. така форма ручок ( пусті в середині) не практичні. Краще брати з ручками з суцільного металу, чи з накладками на ручки.
2. форма вигнута , як у крауф , займає більше місця для здерігання чи застосування на плиті. то ж брала б за формою як на фото 3
ну і за якістю - крауф у свекрухи, то нормальні.
Злюка бобер• 06 апреля в 15:37
У меня Крауф много лет уже, отличные кастрюли, Винсент тоже есть, всё отлично.
Леопардові панчохи• 06 апреля в 15:40
Я всегда была приверженница Крауф. Но они испортились. В их кастрюлях вздувается со временем на дне эмаль. Я за Винсент.
Мама Карло• 06 апреля в 15:41
1 они по тяжести разные (чем тяжелее тем дольше нагреваются, но и дольше остывают - можно раньше выключать)
2 ручки есть полые (тонкий металл) есть толще. Но если регулярно мыть, то разницы особо нет
3 металл на крышках прилегает у недорогих моделей хуже, мыть бывает чуть сложнее, но не критично совсем..
Суть - смотрите по цене, что подходит и по отзывам чтобы не чернели (как ни странно, но народ порой жалуется что чернеет) я с таким не сталкивалась.. но для меня это ключевое
Мама Карло• 06 апреля в 15:42
Ответ дляЛеопардові панчохи
Тоже читала жалобы.. ой как странно, внешне там все прилично.. было..
Я Вас не боюся• 06 апреля в 15:47
Самі ’стрьомні’ що були у застосуванні - це Маестро. Ось ці точно не раджу. І найпроблемніша в них кришка з дуже тонкого склала. Коли нагрівається вода - склона кришці тріщіть.
В мене основний набор Вінзер вже білье 15 років з металевими кришками. А для консервації на 7л купила і реально можна користуватися тільки без кришки скліної
Можу брикнути• 06 апреля в 15:49
Ответ дляСколько_мне_лет?
++++
так само задоволена. Такі ж моделі як на фото у автора в мене вже 5 років, як новенькі. Дуже ними задоволена, купила всі можливі розміри, в тому числі велику для варки варення)))
Можу брикнути• 06 апреля в 15:51
Ответ дляЛепетун
Никакие не нравятся - Ручки без резинок
в мене рондел з резинками і кришками з отворами для сливу - ненавиджу їх.... ті кришки чорті шо, думала буде зручно - ні фіга..
В мене у Вінсент звичайні ручки - ніколи не нагрівались.
Copy-Paste• 06 апреля в 15:55
Ответ дляМожу брикнути
В мене така серія рондел, дуже подобаються. Вінзер теж з резинками на ручках.
Лепетун• 06 апреля в 15:55
Ответ дляМожу брикнути
У меня вот такие - я очень довольна )
Просто я не знаю как выбрать ручки без резинок , чтоб не грелись , поэтому выбрала вот такие кастрюли )
Еще был момент , чтоб категорически не тяжелые были . На сьемной квартире какие то дорогущие тяжеленные кастрюли , так я лишний раз не готовила , чтоб их не тягать
Метелики на душі• 06 апреля в 17:00
А почему такие дешевые?Это смущает
Цена ж за набор?
Докупала 1 кастрюлю бергофф,дороже цена ,чем цена всего набора на фото-ях
Цена ж за набор?
Рву и мечу• 06 апреля в 17:31
Ответ дляСколько_мне_лет?
На фото их маленькие кастрюльки, всего 2.6 л.
Мне например надо кастрюли хотя бы от 3.5, а на компот и борщ лучше 5 л )))
Поросенка• 06 апреля в 17:32
В первом варианте не нравятся крышки, у меня такая крышка в кастрюле тефаль, она отошла, телепается и под нее заходит вода. Второй и третий вариант норм
Поросенка• 06 апреля в 17:35
Йосип_молодий• 06 апреля в 19:29
Ответ дляМожу брикнути
І що не так з кришками? У мене такі ж кастрюлі і це дуже зручно.
Можу брикнути• 06 апреля в 21:47
Ответ дляCopy-Paste
Ця серія з червоними ручками мені теж подобається, є ковшики такі.
Не подобається ось така модель flamme, як на фото - мені кришка не зручна, громіздка, навіть в сушці, і края каструлі дуже гострі, мити не зручно
Госпожа Белладонна• 06 апреля в 23:50
Ответ дляCopy-Paste
О, цей ковшик - то моя любов
Користуюся ним років 8 щодня, спочатку кашу дитині варила, потім так звикла до нього ... Варю постійно в ньому
Прикупила повний набір Рондел, суперовий
Copy-Paste• 07 апреля в 00:00
Ответ дляГоспожа Белладонна
О, цей ковшик - то моя любов
А ди ви їх купили? Я б ще пару касьрюль і сковорідку купила.
Госпожа Белладонна• 07 апреля в 00:03
Ответ дляCopy-Paste
Шукала, правда, довго, весь інтернет перерила, все місто обійшла
Copy-Paste• 07 апреля в 00:05
Ответ дляГоспожа Белладонна
Зрозуміло, бо їх немає в продажу з початком війни.
Госпожа Белладонна• 07 апреля в 00:11
Ответ дляCopy-Paste
Ну от щойно глянула на олх - знайшла 2 набори нові, і окремо нову велику каструлю