Фуліганка• Изменено 06 апреля в 21:55
Старость
Девочки,привет
Тем кому за 35?не комплексуете ли по поводу возраста,не паритесь?что-то я начала париться,еще насмотришься в инстаграм на идеальные молодые тела,я то выгляжу хорошо и фигура, и лицо ,но возраст то не скрыть...что тогда будет после 40...какая-то у меня боязнь старости появилась,не могу в зеркало смотреть, прям задумалась про подтяжку лица уже((посещают ли вас такие мысли?или не парьтесь?
А Я Самая Самая• 06 апреля в 22:20
Ответ дляAnastasiia-9046
Кризис 30 лет. У меня такое после 25 началось
Можливо, у мене якось різко буквально от на День народження, як тільки 24 стукнуло, почала аналізувати. Кинула палити за один день, хоча курила недовго, тут хоч +, зараз взагалі надихаюся дівчиною, яка 10+ років не вживає алкоголь зовсім, я не маю з цим проблем, але раз-два у місяць можу випити бокал-другий, хочу взагалі відмовитися від цього, боюся згубного впливу на зовнішність та здоровʼя.
Бутербродница• 06 апреля в 22:24
Психологія старіння проста - зараз ви виглядаєте краще, ніж будете через 10 років, не важливо скільки вам років. Тож просто радійте цьому
Мрії у вирії• 06 апреля в 22:30
Про що ви думаєте ?
Мені 52, не буду тут розповідати, що виглядаю на 30... То все фейк.
Але липнуть до мене одні 35-40 річні... Це якийсь треш! Хоч би один проФФесор 60-річний попався