Как вам?
Клементина• 07 апреля 2025
Про дітей, звісно, дніще.
Щодо першого скріну.
На схожу думку я вже декілька разів натикалась від військових і навіть десь можу її зрозуміти.
Не можу зараз швидко знайти, але писали так.
«Коли гине кілька цивільних, то це трагедія і траур.
Коли гинуть військові, то це втрати, про які навіть казати не можна. А на фронті кожен день трагедія. Кожен день! То чому я маю плакати за цивільними, загинувшими на дивані? Що вони зробили для захисту?
Може, як би вони захищались, то загиблих було б менше. Бо людей фронту не вистачає.»
Повторюсь. Не мої думки. Але я їх можу зрозуміти.
Щодо першого скріну.
Ответ дляDonna5678
Там комментарии вообще днище, - родителей упрекают в том, что они над телом погибшего ребенка на русском горюют
C 2022 перешла на украинский язык в общении, с 2024 вернулась к русскому. Нельзя такими методами заставить людей любить ’мову’. Чем дольше идет война, тем больше понимаю, что те махровые патриоты, которым она выгодна будут делать все возможное и невозможное для ее продолжения, разделяя людей по ’языку’, ’ухылянству’ и т.д.
Графиня Шезвездицкая• 07 апреля 2025
Те, кто в окопе- такое дно в массы не несут.
У них нет на это время
Ответ дляOl-a
Только недалекие 🐏🐏🐏🐏 разделяются и верят что все из за мови.
Нет, родненькие. Не из за нее.
Просто много примитивных которые хавают.
Нет, родненькие. Не из за нее.
Ответ дляКлементина
Про дітей, звісно, дніще.
Щодо першого скріну.
той, хто це говорив, він кого захищає? Не цивільних? Чи тільки територію? Територію, яка буде без цивільних, це вже не Україна.
Клементина• 07 апреля 2025
Ответ дляNadiaaaa
Той, хто це говорив, вважає, що той чоловʼяга, який сидить на дивані, нічим не краще за нього в окопі. І теж має стати на захист, а не просто чекати, щоб його захистив хтось інший.
І не розуміє, чому за загиблими на дивані триденна жалоба. А загиблі на фронті, то просто «потєрі», про які навіть казати не можна.
Не те, щоб я повністю поділяла його думку. Але чим вона продиктована - я розумію.
Will_Be...• 07 апреля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Ну..хорошо, если написал..а не этот гребаный калькулятор
Многие, знаю, отправляют ’плюсик’, но я своего отучила - пишет ’норм’, если писать больше не может.
Графиня Шезвездицкая• 07 апреля 2025
Ответ дляWill_Be...
Мой играет на калькуляторе(
Ответ дляКлементина
Про дітей, звісно, дніще.
Щодо першого скріну.
а как можно защищаться от ракет?? прилетает одинаково по гражданским и военным
Ответ дляOl-a
после войны будут разделять на кто воевал, а кто нет
Клементина• 07 апреля 2025
Ответ дляПодрысь
Ну в тих постах суть глибше:
Одні воюють, інші сидять на дупі ровно і чекають, що хтось інший їх має захищати.
От і виникає питання: чому жаліти тих, хто нічого не зробив для свого захисту і для захисту своїх дітей.
Повторюсь. Це не мої думки. В мене ніхто не на фронті. Я просто розумію людей, які це пишуть.
Графиня Шезвездицкая• 07 апреля 2025
Ответ дляOl-a
Да. Только разделение будет зависеть от того, каким оно будет это ’после войны’(
разделение уже есть между самими военными, увы.
К сожалению( сейчас набегут больные лбами клоуны),внутри них есть обесценивание друг друга.
Ответ дляКлементина
Ну в тих постах суть глибше:
Чому саме чекають, що хтось інший їх має захищати. Нічого вони не чекають ні від кого. Може від військових (тих, то саме вчився у військових ВУЗах ) - так, чекають.
АлександраА• 07 апреля 2025
Ответ дляКлементина
Ну в тих постах суть глибше:
Пропоную дивитися ще глибше. Людина, що це написала, балотується депутатом. Вангую його передвиборчі лозунги: що на кшталт: ’Потурбуюся про кожного’. Ага. Про якого ’кожного’? Про цивільних, до яких, судячи з його посту, в нього немає навіть жалю через загибель?
Я не обговорюю моральну сторону питання. Я більше про розум і банальний ’шкурний’ інтерес.
Виходячи з всього, можу зробити висновок: конкретно ця людина не наділена високим розумовим розвитком. Адже тут так: хочеш вільно висловлювати будь-які думки - не лізь туди, де ці думки можуть згадати в негативному аспекті; хочеш бути політиком - думай що говориш чи пишеш.
Ответ дляOl-a
Ось тут я з вами не погоджусь , з 2022 перестала переходити на російську, як мову співрозмовника , для мене просто не прийнятно розмовляти російською і мені нема діла до інших, бо у нас щирі патріоти ось такі, які одягають вишиванку, хрестять лоба, одягають військову форму, щоб себе на постер « повісити» , а тим часом грабують і руйнують Україну і нищать націю.
Клементина• 07 апреля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Таке і після другої світової було.
В мене один дідусь всю війну пройшов.
А інший попав в оточення на початку війни і їх,чоловік 50, взяли у полон. Тож він всю війну, зранку до ночі, як полонений батрачів на німців.
Але перший дідусь відносився до цього з неповагою. Чому здались? Як могли?
Нас таке ж може чекати. Якщо переможемо.
А якщо переможуть кацапи, теж таке буде.
Тільки герої, ті, що з окопів - для кацапів стануть антигероями.
В мене один дідусь всю війну пройшов.