Ніка Найз• 07 апреля в 11:57

Поліція охорони запрошує на роботу черкаських ветеранів

Поліція охорони на Черкащині підтримує ветеранів, забезпечуючи працевлаштування та можливості.

Про це інформують в пресслужбі УПО в Черкаській області.

Зокрема, Поліція охорони відкриває для ветеранів двері, пропонуючи стабільну роботу, де вони зможуть використати свої навички, отримані під час служби.

Чому це важливо?
ветерани мають безцінний досвід, дисципліну та витривалість, які допомагають у забезпеченні безпеки громадян;
працевлаштування — це не лише фінансова стабільність, а й соціальна адаптація, відчуття значущості та підтримка побратимів.
Умови роботи:

офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, позмінний графік роботи, забезпечення форменим одягом.
Ветеранам пропонують не просто роботу, а кар’єрний розвиток, навчання та підтримку на всіх етапах.

Деталі за номером: 9899.

Адреса в місті Черкаси: вулиця Хоменка, 3/1 або за телефоном 093 858 9635.

Інші можливості для ветеранів у Черкасах
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” інформували, що незабаром на базі МСК “Дніпро” з’являться ще два нові види спорту для ветеранів.

Наразі на базі муніципального спортивного клубу “Дніпро” в Черкасах займаються понад 60 ветеранів російсько-української війни. Більшість з них — мають ампутації.

Відтак для ветеранів російсько-української війни є як командні види спорту, так й індивідуальні. Серед командних видів спорту — АМП футбол, волейбол сидячи, паверліфтинг, стрільба з лука та скандинавська ходьба.

Планують в Черкасах розвивати ще нові види спорту. Зокрема, голбол для людей з порушенням зору.

Голбол (англ. goalball) — спортивна гра, де команда з трьох гравців повинна закинути м’яч з вбудованим дзвоником у ворота суперника. Голбол був створений у 1946 році для реабілітації ветеранів Другої світової війни з порушеннями зору. Входить до програми Паралімпійських ігор.

Найближчим часом на базі муніципального спортивного клубу МСК “Дніпро” розпочнуть дбати про розвиток парахокею.

“Парахокей — теж командний вид спорту для людей, які мають високі ампутації. Ми хочемо залучати наших ветеранів саме до командних занять, адже таким чином вони швидше пройдуть процес реабілітації”, — розповів директор клубу Юрій Гончаров.
Халли Галли• 07 апреля в 12:01
Ух ти. Тут тобі і командна взаємодія, і гормони, і фізичне навантаження, і новий досвід. А, здавалося б, провінційне місто...
автор Ніка Найз • 07 апреля в 12:04
Ответ дляХалли Галли
А шо не так я не поняйла?
Халли Галли• 07 апреля в 12:06
Ответ дляНіка Найз
А шо не так я не поняйла?
Все так, просто шкода, що в Києві такого ще немає.