Крутєйший ролик на цю тему кацапо психолога про Чумакова, де вона розповідає про ознаки інцестуозної поведінки чоловіка по відношенню до дочки - на прикладі пєвца Чумакова, який там жгьот називаючи своїх дочок тьолочками, жувати жопу дитині і т.д. Це все в інтерв´ю його є. Як вони ходять зі старшою дочкою типу на побаченея, і як вони типу об´єднуються проти матері. Особливо матерям дивитись. Батько нарцис з ознаками педофіла. Дуже класно розкрита тема. Ні у кого більше не зустрічала.
Баба на горошині• 07 апреля 2025
Мала досвід домагань в дитинстві ( не перша лінія родства)
Маю двох доньок. То я як коршун всіх цих мудаків бачу.
Психологічка• 07 апреля 2025
Тобто така ситуація без психолога для вас була б ок? Нічого б не насторожило без кацапо психолога? Ви ще й сюди притягли.
жінка незаміжня• 07 апреля 2025
А зачем вы тащите какашковидео из какашкостраны для накрутки просмотров?
Дайте згадаю• 07 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Психолог ні в чому його не звинувачує але... каже що динаміка погана і може перерости в насилля над дочкою
На кацапии это норма