Най хоч раз• 07 апреля 2025

Отпустили бы дочку заграницу?

Дочке 16,5. Очень просит отпустить ее с подругой заграницу на несколько дней. Подруга - одногодка. Со страной еще не определилась. Предварительно Италия. А для меня как-то рано самой ее отпускать. Я ее понимаю прекрасно. Хочет самостоятельности, без маминого надзора.
Швабристка• 07 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Дуже багато хто таке практикує, навіть тут в темах почитайте. Друге діло що не кожен водій захоче те доручення від вас.
Особисто моя перша самостійна поїздка закордон була через студентський християнський клуб, вони організовували такі різноманітні тури і ми їздили в Францію, це було перед першим курсом, мені якраз виповнилося 16
христианский клуб... это немного больше чем хотелось бы знать о вас) Но мы не об этом: я спрашивала конкретно у вас, вы бы написали такую доверенность на своего ребенка? Не что в темах пишут, а вы лично.
Love_Love_Love_• 07 апреля 2025
Ответ дляШвабристка
Я ж вам написала із самого початку: я б не відпустила, потім дописала що єдине що я б зробила то розглянула би варіант ось такого туру. Все
Швабристка• 07 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Если вы имеете сообщение о христианском туре, то вы немного не так сформулировали мысль, ок, поняла.
Советничаю тут• 08 апреля 2025
Ответ дляНай хоч раз
І в перший раз без мами! Ніби і серйозні, але ще діти. Романтика в голові.
Пояснити, що до 18 років за кордоном вимагають наявність опікуна. Так що виїзд з України ще не означає в´їзд до ЄС.