КвартираЧья• 08 апреля в 08:45

Скумбрія

Ви її любите? Цікаво скільки українців їсть щоденно цю рибу?)
Це не фуагра звичайно, але дуже цікаво.
Аноним с кешбеком• 08 апреля в 09:22
Люблю, иногда готовлю. Но она вонючая, капец. После готовки несколько дней на кухне штын стоит
Мама фіфті цента• 08 апреля в 09:23
Ответ дляСонечко
Мама Никитки?
А не Мира, что пьет каждый день, и потом воет под окнами мужичонки?
девок иногда реально прет, но так как темы все читают, то может другие что-то полезное найдут в ответах форумчанок, а не авторки
Червона рута• 08 апреля в 09:23
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну, так автор за такими темами дуже впізнаваний.
Такое ощущеник, что автор не совсем здорова.
Бамбарбия! Кергуду.• 08 апреля в 09:24
Ответ дляЧервона рута
Не совсем здороВ.
Аноним с кешбеком• 08 апреля в 09:25
А че на ответы про то что она воняет сразу фейспалмы ставят, если она реально воняет
Сонечко• 08 апреля в 09:27
Ответ дляМама фіфті цента
Хрен его знает, кто именно ,я предположила
автор Kapitoshka7 • 08 апреля в 09:37
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Косите під Ленку?
Та ніколи ЛЭна такого не їсть, ще костюмчик забруднить))
автор Kapitoshka7 • 08 апреля в 09:37
Ответ дляМама фіфті цента
Тунец и акула - одни из топ-мировых накопителей ртути в природе. А вот к селедке и скумбрии претензий меньше, как ни странно, даже у диетологов.
А я думаю, чого багаті такі безголові, а то ртуть (важкий метал) мозок проїла.
ШобВам_КакНам• 08 апреля в 09:40
Ответ дляКвартираЧья
Нє, скумбрію по 8 я не їм, не моє це.
А до чого Ви тему створили?
Дивна Ви, автор.

Скумбрія — дуже корисна та смачна риба.
Не любите, то не їжте. Нам то що?
Кожтує, доречі, біля 200 гривень за кг свіжа.
ШобВам_КакНам• 08 апреля в 09:43
Ответ дляПушкининиана
Притрушені я б сказала
Така ж притрушена тема, як і сама автор🤣
Ганцю в кєдах• 08 апреля в 09:45
Ответ дляКвартираЧья
Думаю чи настільки наш народ бідний? Зарплати вже так підняли, яка скумбрія, вона ж тхне за кілометр, чи не можуть собі тунця дозволити як білі люди??
Чесне слово ніби в рабство попали, білі проти чорних.
О биточках из мойвы,кильки,тюльки(патраных естественно)- мне стоит умолчать и не предлагать???
автор Kapitoshka7 • 08 апреля в 09:45
Ответ дляШобВам_КакНам
А до чого Ви тему створили?
Дивна Ви, автор.

Скумбрія — дуже корисна та смачна риба.
Не любите, то не їжте. Нам то що?
Та автор думала мабуть який відсоток населення на дешевих харчах.
автор Kapitoshka7 • 08 апреля в 09:46
Ответ дляШобВам_КакНам
А до чого Ви тему створили?
Дивна Ви, автор.

Скумбрія — дуже корисна та смачна риба.
Не любите, то не їжте. Нам то що?
Цікаво)
ШобВам_КакНам• 08 апреля в 09:48
Ответ дляKapitoshka7
А в дурці Вас гарно годують?🤣
Бо ми сумніваємось в Вашій адекватності, авторе.
Чи то Ви тунця переїли і ртуть в голову дала?🤣🤣🤣
Заздрість то погано• 08 апреля в 09:48
Ответ дляБурундучиха
Слабосоленая не вонючая и полезнее приготовленной.
Полезнее? Я не знала, наоборот думала что запечённая лучше
Заздрість то погано• 08 апреля в 09:50
Ответ дляДівчина Бобула
Люди еще не все кофе выпили а автор с самого утра на вентилятор закидывает)
С ночи. У нее одна тема в топе висит, про гадалок и экстрасенсов, там вообще трэш
бЭйбА• 08 апреля в 09:53
Ответ дляKapitoshka7
А чому ви розглядаєте скумбрію як дешевий харч? А не з точки зору корисності.
Знаючи ії корисність ми щотижня їмо скумбрію. По перше я ії роблю малосольною добовою - не настільки смачно і корисно що просто супер. По друге запечена в духовці з лимоном та зеленню- це взагалі дієтичне харчування, білок та корисні жири. По - третє, влітку смажимо на мангалі. Мій чоловік робить ії з листочками вишни - неперевершено. А ще минулого року спробував рецепт з тік-току як смажити шашлички зі скумбрії. Виходить набагато смачніше ніж просто запечена.
Тому, є люди які просто люблять рибу і яб не стала називати це дешевим харчуванням. Окрім скумбрії ми постійно їмо хека, оселедця, тріску, горбушу, навіть смажені карасики, товстолоб. Ми якраз мясо не дуже їмо
автор Kapitoshka7 • 08 апреля в 09:54
Ответ дляШобВам_КакНам
А в дурці Вас гарно годують?🤣
У мене з головою якраз все чудово, на відміну від вас.
автор Kapitoshka7 • 08 апреля в 09:57
Ответ дляЗаздрість то погано
Мм, ту забанили, не хочеться чорному піднімати на верх. Та то нічого, коли почнуть піднімати пізно буде. Як кажуть пізно пити боржомі коли печінка відмовила. Поки лопатою по голові не дадуть, то і не зрозуміють чого вони варті, а поки що хай сусід дивиться як іншому дають і сміється.
автор Kapitoshka7 • 08 апреля в 09:58
Ответ длябЭйбА
Ну, то ви молодці) нічого не маю проти. Я ж не ЛЄНА)
Наивная Хо• 08 апреля в 11:23
Не щоденно, десь раз в тиждень. Люблю скумбрію запечену.
Папобус• 08 апреля в 12:12
По 8 гривень