Не обижаюсь• 08 апреля 2025
Кто куда в отпуск летом? Мы в Кемер
А вы куда,девочки?И суммы пишите!
Тролю як можу• 08 апреля 2025
Ответ дляПросто каралева
Вы не любите пляж или по состоянию здоровья не получается?
Я не проти пляжу, не можу сказати, що не люблю. Здоров´я дозволяє. Так завжди було, що я в місті все літо. Коли почала працювати і заробляти, витрачала на нагальні потреби, не було з чого відкладати на моря. Потім почалася війна. Гроші є, але їхати немає куди без чоловіка. По Україні не хочу: без авто труситися в потягах — це треш для мене, втомлююсь
Нашли в капусте• 09 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
А як бронюючи від такого власника бути впевненим, що тебе не кидануть? Чи є способи? Бо такі випадки трапляються нажаль
ніяк, він прислав доки, поговорили кілька разів, він є в соц мережах, ну і 100 евро мене влаштувало завдатку