Фантазерша• 08 апреля в 11:44

Що треба перевірити перед купівлею квартири?

Про саму квартиру. Підкажіть, будь ласка, на що звернути увагу, щоб потім не було неприємних відкриттів і проблем.
КонФФетОшка• 08 апреля в 11:44
Соседей)))
Ща как дам• 08 апреля в 11:46
Правильно вам сказали, соседей. Это основное
Остальное, можно исправить
НетЕщеНаверное• 08 апреля в 11:46
Наличие или отсутствие зарегистрированных людей и наличие или отсутствие долгов по комуналке .
Сижу_и_плачу• 08 апреля в 11:47
Ответ дляКонФФетОшка
Соседей)))
и как, интересно))
подъезд на замке, многоэтажка
Дуболом• 08 апреля в 11:47
вы соседей и крышу с подвалом-все остальное нотариус)
kseni ya• 08 апреля в 11:48
сусідів! зверху/знизу/збоку. попитайте, хто проживає, чи не здаються квартири і т.п. ми купляли - про це взагалі не подумали... ітог - зверху наркомани, збоку алкаші
Малинка• 08 апреля в 11:56
Ответ дляkseni ya
Під час війни більшість квартир здається, люди повиїздили
Малинка• 08 апреля в 11:59
Я б ліфти перевірила, бо якщо в аварійному стані, можна довго чекати на заміну. Якщо якось додастесь у домовий чат будинку - також багато цікаво узнаєте про негаразди
Ніколи не збрешу• 08 апреля в 12:00
відсутність судових спорів, історію переходів права власності, чи не було порушень прав власників при відчуженні, чи не була нерухомість в іпотеці, яку репутацію мають нотаріуси, що посвідчували попередні правочини, тощо...
Пьяная вишня• 08 апреля в 12:01
Не буду лякати, просто про себе розкажу. Коли купляли першу квартиру, грошей в обмаль було, тому обирали з того, на шо вистачало. Ну старий бабушатник, одна стара жінка, яку донька забирала до себе, а квартиру продавали, вирішили брати, купили. А потім стью я перед під,їздом, підходить до мене сусідка та каже - знаєте, тут жили мати з сином наріком-зеком, а він ще й тубік був, від нього й помер. Я ледве не впала, запитала на роботі що робити, казали - йди в диспансер, пішла. А він в них на обліку навіть був, сказали що проведуть санітарну обробку квартири і безкоштовно, а нам туди поки не заселятися. Приїхали в спецодягу, з балонами, пшикали там усюди, потім я заперла квартиру і ми туди не заходили тиждень. Потім я ще купили білизну та тех позаливала усі тріщини, дірки в підлозі. Зробили ремонт, жили там з дитиною майже 6років, поки на більшу не зібрали, а цю продали. Знаю, живуть там досі наші покупці, ніхто не захворів, ттт, але хто зна як би повернулося б життя та здоров,я, якби мені сусідка не розказала своєчасно про мешканців
ЯНаПэПэ• 08 апреля в 12:04
Ответ дляНетЕщеНаверное
Є ще такий прикол, як ’тимчасова реєстрація’. Коли купуєш квартиру, де ніхто не зареєстрований, а потім у людини закінчується тимчасова реєстрація і вона автоматично повертається на місце попередньої, ото сюрприз. Треба ще дивитися всю історію реєстрацій і слідкувати, хто куди виписувався.
НетЕщеНаверное• 08 апреля в 12:05
Ответ дляЯНаПэПэ
Согласна .
ЯНаПэПэ• 08 апреля в 12:06
Ответ дляkseni ya
Ну от уявіть, до вас додому приходять незнайомі люди і питають: а які у вас сусіди? Чи не наркомани? Не алкоголіки? Як на мене це нереальний сценарій.
дякую аж підскакую• 08 апреля в 12:08
Ответ дляНетЕщеНаверное
+ наличие ареста на квартире и что она не обтяжена или в залоге под кредит/ипотеку
дякую аж підскакую• 08 апреля в 12:09
Ответ дляЯНаПэПэ
Мы так и делали почти, познакомились с соседями по лестничной площадке перед подписанием предварительного договора
Дуболом• 08 апреля в 12:10
Ответ дляЯНаПэПэ
идете в цнап и выписываете ’сюрприз’-не пугайте людей байками из 2000-х...
Сундучок с каникулами• 08 апреля в 12:14
Потрібно перш за все подивитися, як довго продавці мають на праві власності це нерухоме майно, якщо це рік-два, то потрібно подивитися ще попередніх власників. В реєстрі судовому глянути, чи не було судових справ щодо цих власників.
Щодо наявності арешту і відповідности документів законодавству - то це перевірить нотаріус
ЯНаПэПэ• 08 апреля в 12:15
Ответ дляДуболом
Сюрприз може за цей час отримати інвалідність, ще якийсь статус, і буде все не так просто. Я не лякаю, я раджу, що перевіряти.
Тирамісу на терасі• 08 апреля в 12:17
Ответ дляПьяная вишня
Так, нам теж сусіди сказали після того як ми вже купили будинок, що там власник помер від удару током, підключав фази і щось пішло не так.
ЯНаПэПэ• 08 апреля в 12:17
Ответ длядякую аж підскакую
Пощастило, що там не було алкоголіків. :) думаєте, якби були, то вони б вам сказали?
Дуболом• 08 апреля в 12:19
Ответ дляЯНаПэПэ
та и чпуй на него..он не собственник....
Дуболом• 08 апреля в 12:23
Ответ дляЯНаПэПэ
при ’тимчасова реєстрація’, ты не меняешь основной, тоб-то в реестре будет этот человек виден..не вводите людей в оману..плз...
дякую аж підскакую• 08 апреля в 13:05
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну у нас есть один человек с сюрпризом, про него прям неоднозначные отзывы были)
Да_Я_ТакаЯ_• 08 апреля в 13:15
Ответ дляЯНаПэПэ
И шо? Идёшь в цнап и аннулируешь регистрацию) мы не в совке давно! Хозяин даже детей может выписать спокойно!
КонФФетОшка• 08 апреля в 13:25
Ответ дляСижу_и_плачу
и как, интересно))
подъезд на замке, многоэтажка
Говнососедей видно и слышно сразу
Сижу_и_плачу• 08 апреля в 13:27
Ответ дляКонФФетОшка
Говнососедей видно и слышно сразу
святая простота
ну, вот у меня сосед запойный, неделю пьет, потом два месяца не пьет, как вы узнаете?