Бурундучиха• 08 апреля 2025

Full Face ботоксом

Підкажіть будь ласка, хто робив Фулфейс ботоксом, як вам результат?
На скільки вистачило вам ефекту, чи не змінилося сильно обличчя, посмішка?
Хочу зробити обличчя і платизму але страшно )
Дідова баба• 08 апреля 2025
а морда каменной не будет? лоб обездвиживается. а во все лицо...даже не знаю
Кофр для ноги• 08 апреля 2025
Я бы в первый раз так не рисковала, если это первый раз. У меня, например, от гусинных лапок появились мешки под глазами и это жесть. Хорошо, что очки прикрывают это дело. И теперь ходи так, хз сколько времени....
Таракашечка• 08 апреля 2025
Обличчя зробилося більш худим, взагалі ефект дуже сподобався, як наче філери )
автор Бурундучиха • 08 апреля 2025
Ответ дляДідова баба
Міміка має залишитися, зараз уже не роблять кам´яним. Але цікаво, що напишуть ті, хто робив.
автор Бурундучиха • 08 апреля 2025
Ответ дляКофр для ноги
Я вже робила лоба і очі, все ок. Хочу спробувати нижню третину але це мені страшніше ніж лоб)
Невгамовна Бу• 08 апреля 2025
А зачем фул? Это ж странно? Я делаю лоб, межбровку, внешние углы глаз и переносицу
автор Бурундучиха • 08 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
О супер ! А скільки тримався ефект, шию теж робили?
автор Бурундучиха • 08 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Фулфейс це коли лікар підбирає за потребами клієнта, тут і лоб, очі, брили, шия. Кому що потрібне.
Я хочу овал підтягнути за рахунок платизми , вона у мене дуже активна.
tereska• 08 апреля 2025
Робила Діспорт, просто цікаво було, хєрня повна: брови опустились, треба було рукою піднімати око, щоб нафарбувати, було боляче, бо була менструація, зійшов результат через 1.5 місяці. Зовсім не сподобалось, цей кам´яний вираз обличчя... Таке
Яйцеголовая• 08 апреля 2025
Місяць два трималось. Ну прям вау ефекту не було
Я матуся, мені можно• 08 апреля 2025
Ответ дляtereska
А какие ощущения от уколов? Вы могли лбом шевелить? Я смотрю иногда жутко смотрится блестящая кожа натянутая, а как ощущается хз.
Сарафанное радио• 09 апреля 2025
Ответ дляБурундучиха
Я делаю раз в полгода
Только в этот раз затянула - аж в июне прошлого года была
tereska• 09 апреля 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Десь так і було. Але в мене й не було зморшок на лобі, одна малюсєнька, високо, майже біля волосся. Але, фігонули, мабуть, не ту дозу і вийшов такий ефект.
Син одразу помітив, каже: що з твоїм обличчям)))
Шукайте відгуки реальні, дивіться багато фото, не соромтесь у цих людей відгуки питати.
А як швидко ваш організм виведе цей токсин, то це рулетка.
Таракашечка• 09 апреля 2025
Ответ дляБурундучиха
Так все робила, десь 7 місяців
автор Бурундучиха • 09 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Так все робила, десь 7 місяців
Дякую!